Pera Müzikali 17 Kasım’da Tim Show Center’da

“Pera Müzikali”, 17 Kasım’da

Tim Show Center’da başlıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği yeni oyunu “Pera Müzikali”; 1453’ten 2019’a İstanbul’un eğlence hayatını sahneye taşırken, Barış Dinçel imzalı görkemli dekoru, rengârenk kostümleri ve şarkılarıyla sahnede adeta görsel bir şölen sunuyor. Gezen’in, başrollerini Cüneyt Arkın, Gönül Yazar, Kayhan Yıldızoğlu, Melike Demirağ, Melihat Gülses, Sevcan Orhan, Barış Taşkın gibi isimlerle paylaştığı “Pera Müzikali17 Kasım Pazar günü 15.00’te TİM Show Center’da!

“Pera Müzikali”, 1453’ten 2019’a İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki eğlence hayatını belgelerle, müzikle ve mizahla sahneye taşıyor. Müjdat Gezen, yazıp yönettiği “Pera Müzikali”nin başrollerini Cüneyt Arkın, Gönül Yazar ve Kayhan Yıldızoğlu gibi duayenlerle paylaşıyor. Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Arkın’ın babasıyla birlikte rol aldığı müzikalde, Levent Kırca ile Oya Başar’ın kızı Ayşe Kırca da sahne alıyor. Fehmi Dalsaldı, Şebnem Schaefer, Nejat Uygur gibi ünlü isimlerle birlikte Barış Taşkın, Kıvanç Tiner, Yaşar Ayvacı, Seran Bilgi, Emre Özmen gibi sanatçılar ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunları Sude Albayrak, Cengiz Gezgin ve Sonat Tokuç da “Pera Müzikali”nde rol alıyor. Müzikalde, Melike Demirağ, Melihat Gülses, Ayben Erman, Sevcan Orhan ve Yener Çevik ise konuk ses sanatçıları olarak yer alıyorlar.

Dekor tasarımına Barış Dinçel’in imza attığı, müzik direktörlüğünü Seçil Akın’ın üstlendiği ve kayıt çalışmalarının Müziklab’da Murat Yelken eşliğinde yapıldığı “Pera Müzikali”nin koreografisi Pınar Ataer, kostümleri ise Aygül Kostüm Evi tarafından hazırlandı. Ünlü makyaj ustası Corci’nin yanı sıra Dok Sirk Kumpanyası sanatçıları, dans grubu, mehter takımı ve diğer rollerle birlikte oyunda 110 kişilik dev bir kadro görev alıyor.

TİM Show Center’da 17 ve 24 Kasım 2019 Pazar günleri saat 15.00’te sahnelenecek olan “Pera Müzikali”nin biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir. Önceden ayarlanmış konserleri nedeniyle Melihat Gülses 17 Kasım’da; Sevcan Orhan ise 24 Kasım’daki gösterimlerde bulunmayacaklardır.

Türker İnanoğlu Maslak Show Center – Saat:15.00

Adres : Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii Maslak

Biletix Bilet Fiyatları :

1. Kategori – 120.00 TL

2. Kategori – 100.00 TL

3. Kategori – 80.00 TL

5. Kategori – 80.00 TL – KISITLI GÖRÜŞ

4. Kategori – 60.00 TL

Etkinlik Kuralları:

  • Tüm yaş grubu çocuklar bilete tabidir.
  • Organizasyon şirketi programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkıını saklı tutar.

 

*****

Read Previous

TGC: Doğan Koloğlu’nu sevgi ve saygı ile anıyoruz

Read Next

“Kış Sükuneti” Özel Koleksiyon Resim Sergisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: