Nazan Akpınar’ın İmza Günü Yapıldı

Nazan Akpınar’ın İmza Günü Yapıldı

Haber ve Fotograflar: Kemal Gönüleri

Ressam Nazan Akpınar “Anıların İzinde Büyükada’ya Yolculuk” İsimli kitabının İmza Gününde Adalar Kültür Derneği‘nde saat 17.00’de düzenlenen bir kokteyl ile okuyucuları ile buluştu.

Adalar Kültür Derneği Yayınları‘ndan yayınlanan Ressam Nazan Akpınar‘ın “Anıların izinde Büyükada’ ya Yolculuk” isimli kitabının Genel Yayın Direktörlüğünü Özer Kangür, Editörlüğünü Talin Etyemez yaparken Kapak ve İç Tasarımını ise MimEmin tarafından yapıldı. Karakaya Ofset’te basılan117 sayfa olan kitapta belgesel niteliğinde fotograflarda yer aldı.

İmza günü için düzenlenen kokteyle Ressam Nazan Akpınar‘ı başta oğlu Altan Akpınar ve Değerli Gelini Sibel Akpınar olmak üzere , Adalar Kültür Derneği Başkanı Özer Kangür , Ressam arkadaşları , davetliler ve Ada’lılar yalnız bırakmadılar.

Ressam Nazan Akpınar “Anıların İzinde Büyükada’ya Yolculuk” İsimli kitabının İmza Gününde misafirlere kitabı yazma öyküsünü anlatırken misafirler dikkatle dinlediler.

Davetliler , “Anıların İzinde Büyükada’ya Yolculuk” İsimli kitabını imzalatmak için adeta sıraya girdiler. Nerdeyse tüm davetlilerin kitaptan en az birer tane aldıkları gözlenirken , elde edilen satış geliri Nazan Akpınar tarafından Adalar Kültür Derneğine bağışlandı.

 

*****

Önceki

Olgay Alışık anısı için “Bir Nefes Gibi” Ayvalık’ta Açıldı

Sonraki

10AğustosPerşembe GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar