K.Muzaffer Gençer Art Shopping’de

K.Muzaffer Gençer Paris Art Shopping’de

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul’lu Şair Ressam K.Muzaffer Gençer , bu yıl 22’ncisi düzenlenen ve Dünya Çağdaş Sanatçılarını Louvre Müzesi‘nde biraraya getiren Art Shopping‘e 3. kez katıldı.

K.Muzaffer Gençer, Paris Anadolu Kültür Merkezi’nde SAKÜDER‘in düzenlediği Anadolu’dan Esintiler sergisi’nden sonra bu yıl Üçüncü kez olmak üzere Paris Art Shopping Louvre Müzesi‘nde eserlerini sergiledi.

25-26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde Carrousel du Louvre Salonları‘nda gerçekleşen sergide , Gençer fovizim etkisi görülen ekspresyonist tarzdaki 8 yapıtı ile yer aldı.

Uluslararası Ünlü Azerbaycan’lı Ressam Asmar Narimanbekova‘nın galerisi Asmar Art Stand‘ında eserlerini sergileyen Şair-Ressam K.Muzaffer Gençer “Ülkelerarası sanat coşkusu ve sanat aşkını gördüm. Eserlerimin ziyaretçiler tarafından beğenilmesi beni çok memnun etti.” dedi.

Art Shopping ; Asmar Art Stand’ında Yer Alan Sanatçılar :

Asmar Narimanbekova, Fidan Aliyeva, Igor Novikov, Leyla Melikli, Aydan Huseynli, Lala Agayeva, Fatima , Mammadova, JamilaSultan ve K.Muzaffer Gencer.

*****

Önceki

CÜNEYT KURT FOTOĞRAF SERGİSİ

Sonraki

4 Haziran Pazartesi Piramid’te Panel

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar