Eyüp Büyükbostancı Tablo Halılar Sergisi

Eyüp Büyükbostancı’nın

Tablo Halılar Sergisi Açıldı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Eyüp Büyükbostancı’nın Tablo Halılar Sergisi ; 4 Eylül 2018 Salı günü açıldı.
  • Sergi, Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi Sanat Galerisi’nde 19 Eylül’e kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.
  • Kokteylin sponsorluğunu üstlenen BELTAŞ’ın açılış kokteyli için görevlendirdiği güleryüzlü personelin yaptığı temiz, titiz ve hızlı hizmet  davetlilerden tam not aldı.

Türk Halı Sanatına sunduğu Tablo Halı‘ları ile Ün salan Tekstil Tasarımcısı Eyüp Büyükbostancı‘nın Tablo Halılar Sergisi ; 4 Eylül 2018 Salı günü İstanbul, Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi Sanat Galerisi‘nde Sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir kuruluşu olan BELTAŞ‘ın sponsorluğunda yapılan açılış kokteylinde davetlileri Eyüp Büyükbostancı‘nın tablo halılarının basılı olduğu tişörtleri giyen görevliler karşıladı.

BELTAŞ‘ın açılış kokteyli için görevlendirdiği güleryüzlü personellerin yaptığı temiz, titiz ve hızlı hizmet  davetlilerden tam not aldı.

Eyüp Büyükbostancı‘nın 24 adet Tablo Halısının yer aldığı Tablo Halılar Sergisi , 19 Eylül‘e kadar  Sanatseverler tarafından Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi Sanat Galerisi’nde  ziyaret edilebilecek.

*****

Önceki

5 Eylül Çarşamba Günün Sergileri

Sonraki

“TANRIÇALAR GEÇİDİ” FESTİVALİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar