Ayla Akyol’dan Çorum Mabetlerimiz Sergisi için teşekkür

Ayla Akyol’dan Çorum “Mabetlerimiz” Sergisi için teşekkür

Haber : Kemal Gönüleri

Akyol Sanat Merkezi Sahibi ve “Mabetlerimiz” Sergisinin organizatörü ve küratörü Ayla Akyol ; Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü‘nün himayelerinde Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galerisi’nde 15 Eylül 2017 Cuma günü açılışı gerçekleştirilen “Mabetlerimiz” sergisinin açılışı nedeniyle Serginin açılışında emeği geçenlere bir teşekkür yazısı yayınladı.

Ayla Akyol , yazılı açıklamasında  ; Çorum’da sergi açmaktan çok mutlu olduklarını vurgulayarak “ Çorum‘da “Mabetlerimiz” sergisini açmış olmaktan büyük mutluluk duydum. Çorum Belediyesinin ve Çorum Halkının Sergimize ve Sanatçılarımıza karşı göstermiş olduğu sıcak ilgiden ve sevgiden çok hoşnut kaldık. Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü , Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan, Çorum Belediyesi Sanat Danışmanı Nilgün Aysecik Çevik , Çorum Belediyesi Sanat Müzesi ve Galeri Sorumlusu Dursun Boran Oran, Çorum Müze Müdürü Önder İpek, Çorum Müze ve Tarihi Çevre gezilerinde bizleri değerli bilgilerle aydınlatan ve Rehberliğimizi yapma nezaketi gösteren Özgür Meriç‘e , Sergimizin hazırlanmasında emeği geçenlere ve Sergimizde eserleri yer alan değerli  Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarına teşekkürlerimi sunarım.

Sanat aşıklısı Saygıdeğer Çorum Belediye Başkanı’mız Muzaffer Külcü Beyefendiye İnci Restorant‘da “Mabetlerimiz” Sergisine katılan Akyol Sanat Merkezi Sanatçıları onuruna vermiş olduğu ziyafetten dolayı ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

İskilip’te muhteşem bir sofra kurduran ve Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarının Çorum‘un yöresel yemeklerden olan Sırık Kebabı ve İskilip Dolması ile tanışmasına vesile olan Yılmaz Güzeldere‘ye ve

bizi ağırlayan Hilal Kuzu Kebab Salonu-Mehmet Çağıl‘a , yemeğimizi hazırlayan Mustafa Kiraz ustaya Grubumuz adına ayrıca teşekkürlerimizi sunarım.” dedi.

Çorum Sırık Kebabı

İskilip Dolması

*****

Önceki

“Camaltı Resim” Sergisi Büyüledi

Sonraki

19 Eylül Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar