Menderes Samancılar “Festivalimiz sonsuza dek sürsün”

Menderes Samancılar

“Festivalimiz sonsuza dek sürsün”

Haber : Vahit Şahin

  • 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivalinin Yürütme Kurulu Başkanı Menderes Samancılar, “Biz de bu şehrin insanları olarak, bu büyük gururu yaşamaya devam edelim. Selam ve sevgiyle anıyoruz, bu şehrin bağrından çıkıp böylesine kalıcı meşaleler yakmış o güzel insanları”

30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivalinin Yürütme Kurulu Başkanı Menderes Samancılar, “Dileğimiz odur ki sonsuzluğa doğru giden Seyhan Nehri gibi festivalimiz de coşku dolu varlığını sonsuza dek sürdürsün. Biz de bu şehrin insanları olarak, bu büyük gururu yaşamaya devam edelim” dedi.

Samancılar, 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivalinin bir değerlendirmesini yaparak, “Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. Halkımızı özgür ve adaletli bir dünyada yaşasın. Analar, çocuklar gözyaşı dökmesin, savaşlar olmasın. Aydınlık bir gelecek için kutluyoruz Cumhuriyetimizin 100. Yılını. Bu yıl Adana Altınkoza Film Festivali 30. Kez düzenleniyor. Bugünlere gelmesine vesile olan ve emeği geçen herkese teşekkürler” ifadesini kullandı.

Adanalı ünlü sanatçı Menderes Samancılar şöyle devam etti:

“Dileğimiz odur ki sonsuzluğa doğru giden Seyhan Nehri gibi festivalimiz de coşku dolu varlığını sonsuza dek sürdürsün. Biz de bu şehrin insanları olarak, bu büyük gururu yaşamaya devam edelim. Selam ve sevgiyle anıyoruz, bu şehrin bağrından çıkıp böylesine kalıcı meşaleler yakmış o güzel insanları.”

*****

Önceki

Sanat Güneşimiz Zeki Müren Bodrum ve Bursa’da Anılacak

Sonraki

Perran Kutman ve Cihan Ünal Onur Ödüllerini Aldılar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar