“Cin Büyüsü” Filmi Tanıtıldı

“Cin Büyüsü” Filmi Tanıtıldı

Haber ve Fotoğraflar : Vahit Şahin

  • Erzurum’un Çat İlçesinin Kaplıca Köyünde çekimleri tamamlanan ve yönetmenliğini Batuhan Çelik’in yaptığı “Cin Büyüsü” adlı filmin 17 Şubat’ta vizyona gireceği bildirildi.

Karavan Film tarafından Erzurum’un Çat İlçesinin Kaplıca Köyü’nde çekimleri tamamlanan “Cin Büyüsü” sinema filminin kısa tanıtımı yayınlandı.

Yönetmenliğini Batuhan Çelik’in yaptığı ve filmde Ayten Gizem, Tamer Aktulum, Ahmet Akyüz, Bahar Cemre Sarıkaya ve Ayşe Kaya rol aldı. 17 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek olan filmin konusu ise şöyle:

“İstanbul’da yaşayan yeni evli çift. Fakat evlendikten sonra Zehra’da ruhsal bunalımlar başlar ve sebebi bilinmeyen yaralar çıkar. Doktorlara gider çare bulamazlar, yanlış teşhis konar. Eşi karısını çok sever, çare bulmaya çalışır. Erzurum’un Çat ilçesinin Kaplıca Köyünde yaşayan Ahmet’in askerlik arkadaşı Ali onları çağırır. Kaplıca’nın iyi geleceğini söyler. Erzurum’a giderler. Ama Zehra’da kâbuslar daha da çoğalır, gittikçe agresifleşir.”

Cin Büyüsü filmi 17 Şubat 2023 tarihinde tüm Türkiye’de 126 sinema salonunda izleyicisiyle buluşacak.

*****

Önceki

“İnsanlığın Yedi Yüzü” Artizan Sanat’ta

Sonraki

23 Aralık 2022 Cuma İDSO’dan İsmet İnönü’yü Anma Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar