UESYO’dan Bodrum’da Sanat Ziyafeti

UESYO’dan Bodrum’da Sanat Ziyafeti

Haber : Recai Oktan

Uygulamalı Endüstriyel Sanatlar Yüksek Okulu mezunu 44 sanatçı, Grafik, Seramik, Tekstil, Resim, Heykel ve Endüstriyel alanlarda yaptıkları çalışmaları 20 Ağustos 2018 pazartesi günü’nden itibaren Bodrumlu sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Suat Çavuşoğlu

Arkadaşları adına bilgi veren Suat Çavuşoğlu, İstanbul Sanat Magazin okurları için şu açıklamalarda bulundu: “Her arkadaşımızın ikişer eseri ile katılacağı sergi maratonumuz, 20 Ağustos pazartesi günü saat 19.30’da gerçekleşecek açılış kokteyli ile başlayacak. Bodrum merkezdeki Trafo Hakan Aykan Sanat Galerisi’ndeki birinci aşama, 26 Ağustos Pazar gününe dek izlenebilecek. Sergimizin ikinci ayağı yine Bodrum merkezdeki Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi’nde 27 Ağustos Pazartesi-2 Eylül Pazar günleri arasında, 10.00-20.00 saatleri arasında izlenebilecek. Sergimizi izleyecek olan Bodrumlu sanatseverlere şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi

20 Ağustos 2018 tarihinde Trafo Hakan Aykan Sanat Galerisi’nde açılacak olan Serginin Birinci kısımı 26 Ağustos günü sona ererken Serginin ikinci bölümü ise 27 Ağustos 2018-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi‘nde Sanatseverlerin izlenimine sunulacak.

*****

Önceki

Ara Güler Müzesi & “Islık Çalan Adam”

Sonraki

ADRASAN & SULUADA

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar