P’Art Galeri’nin “Benzersiz Anlar” Sergisi Açıldı

“Benzersiz Anlar” P’Art Galeri’de açıldı

Haber : Recai Oktan

Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Pınar Kanber Yönetiminde faaliyetini sürdürmekte olan P’art Galeri’nin yeni Sezonunun ilk sergisi Benzersiz anlar (Unique Moments) İçerenköy Dedeman Hotel’de 7 Eylül 2017 Perşembe Günü açıldı
  • Benzersiz anlar (Unique Moments) İçerenköy Dedeman Hotel’de 3 Ekim’e kadar sürecek.

Benzersiz anlar (Unique Moments)’ı Bize yaşatanlara teşekkürler .

Yeni Sanat Sezonunun karma önemli sergilerinden biri de İçerenköy Dedeman P’art Galeri’de açıldı. Sergi 3 Ekim 2017 tarihinde değin, meraklılarına açık olacak. Yaz bitti. Eylül, tüm naifliği, zerafeti ile hüküm sürüyor. Sanatseverlerin özlemle beklediği karma sergilerden biri de İçerenköy Dedeman P’art Galeri’de, 7 Eylül 2017 Perşembe günü düzenlenen bir kokteyl ileSanatseverlerin beğenisine sunuldu. İstanbul sanat dünyasının önemli figürlerinden Pınar Kanber’in kusursuz organizasyonuyla, Part Galeri’de sunulan “Benzersiz Anlar” adlı Karma Sergi, 3 Ekim 2017 tarihine kadar açık kalacak.

Sergide eserleri yer alan Sanatçılar ; Kamil Açıkgöz, Haydar Akdağ, Özlem Ayvaz, Ertuğrul Berberoğlu, Müge Ceyhan, Melike Çağıcı, Emine Dokumacı, Burak Erim, Pandora, Ahmad Read, Ağıt Uğur Uludağ, Eda Uyman ve Erkan Yaprakkıran, ‘Kadın-Eş-Bellek-Anı-Şiddet…’ gibi konulara ağırlık verip, soyut sanattan illüstrasyona uzanan usluplarla, Sanatseverlerin huzuruna çıkmışlardı.

Açılış Mükemmeldi. İçerenköy Dedeman P’art Galeri’deki açılış enstrümanları tam profesyonelceydi. Pınar Kanber , tüm sanatçılar, konuklar ve medya mensupları ile tek tek ilgilendi. Pozitif enerjisine hayran kalmamak olanaksızdı. Onun katkısıyla sanatçılar ve davetliler kısa sürede kaynaştı.

Sergi düzeni kusursuz, ikramlar eksiksizdi.

Saksafonda Burak Küçük, viyolonselde Kadir Akyel, gitarda Cem Nasuhoğlu‘ndan oluşan Burak Küçük trio orkestrası gerçekleştirdikleri müzikle, açılış boyunca hepimize müthiş keyifli anlar yaşattı.

Eserlere ve sanatçılara ilginin çok olduğu sergi 3 Ekim’e kadar İçerenköy Dedeman P’art Galeri’de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

 

*****

Önceki

8 Eylül Cuma GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

Ayhan Korkmaz’dan İmza Günü

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar