Bodrum’da Yılın Son Karma Sergisi

Bodrum’da 2017’nin Son Karma Sergisi

Yazı ve Fotoğraflar : Recai OKTAN/Bodrum

  • 20 Ocak tarihine kadar Sanatseverlerin ziyaretine açık olan Sergide 85 resim, 1 fotoğraf ve 18 seramik eser sergileniyor.

“Yeni yıla sanatla gir, sevdiğine sanat hediye et” sloganı ile yola çıkan Re/Max Pasha Art, çok değerli sanatçıların katılımı ile oluşturduğu karma serginin açılışını 20 Aralık çarşamba akşamı gerçekleştirdi.

Bodrum ağırlıklı olmak üzere İzmir, Ankara, Didim ve Kuşadası’ndan Sergiye katılan Sanatçılar Nural Akıncı, Süheyla Akman, Nermin Alpar, Salih Aydın, Melike Betil, Irmak Birlik, Saadet Çakıroğlu, Hasan Tahsin Çanakçı, Tahir Daştan, Serap Demirağ, Roya Ebrahimy, Selva Emiroğlu, Yasmine Geerts, Yüksel Güner, Türkan Güner, Ahmet Hıdır, Hatice Kılıçarslan, Erkan Kösem, Ayşe Mesude Kumbasar, Tülin Ötker, Biran Özaksoy, İris Noyan Pala, Zeynep Salman, Rana Sirkecioğlu, Mehmet Tepe, Serkan Turaç ve Cemil Cahit Yurtseven’e ait eserleri Bodrumlu sanatseverlerle buluştu.

Galeri yöneticisi Ressam Ayşe Mesude Kumbasar, Sergiye katılan sanatçılara birer başarı belgesi takdim etti.

Büyük ilgi gören sergide 85 resim, 1 fotoğraf ve 18 seramik eser sergileniyor.

Sergi 20 Ocak tarihine kadar pazar hariç her gün saat 10:00 -18:00 arası gezilebilecek.

*****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.