Alinur’un Milenyum Resim Sergisi

Alinur’un Milenyum Resim Sergisi

Haber : Recai Oktan

“Ne demek şimbi bu Milenyum” diye merak edenleri, “sergime beklerim, anlayacaksınız” manşetiyle, sanatseverleri Kadıköy, Moda Caddesi, Cherrybean Coffee Alt Kat Sergi Salonu‘na davet eden, çok yönlü sanatçımız Alinur Uğurpakkan‘ın, MİLENYUM RESİM SERGİSİ, 14 Eylül 2018 Cuma günü açıldı.
Sanatçımız her gün 12.00-16.00 saatleri arasında konuklarına, sergisindeki 24 çalışmasıyla ilgili, salonda bilgi veriyor, üst bahçede onlarla sohbet ediyor.
Ben gezdim. “Gezdin de Milenyum’u anladın mı” diye sorarsanız; yanıtım şöyle: Bu yaratıcı adam resimde “yeni milenyum”u başlatıyor. Dürüst bir sanat tarihi olacaksa, ona not düşüyorum.

Alinur Uğurpakkan‘ın, MİLENYUM RESİM SERGİSİ, 16 Kasım 2018 tarihine kadar Cherrybean Coffee Alt Kat Sergi Salonu‘nsa Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Cherrybean Coffee Alt Kat Sergi Salonu adresi Moda Caddesi,Kadıköy 

*****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.