“Öncü Kadınlarımız” Çerkezköy’de Açılıyor

“Öncü Kadınlarımız”

Çerkezköy’de Açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Müze Sergi hüviyeti kazanan, Organizasyonunu ve Küratörlüğünü  Ülkü Cılızoğlu‘nun yaptığı “Öncü Kadınlarımız” Karma Resim Sergisinin 24‘üncüsü Tekirdağ Çerkezköy‘de açılıyor,

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi himayelerinde Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi‘nde; 9 Mart 2024 Cumartesi günü saat: 16.00’de açılacak olan Sergi, 28 Mart akşamına kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Katılan Sanatçılar :

Ayşe Erkan, Aynur Yıldırım, Aysel Şener Erez, Ayten Akgürbüz, Ayda Tavil, Arzu Yetiş Kocatepe, Ayten Durukan, Azniv Çoban, Aşupha Esen, Başak Tiryakinakip, Belma Akdağ, Bensen Ünlüoğlu, Ceyda Ildıroğlu, Dilek Mumcuoğlu, Dilek Çelik, Harika Ören, Kuzey Ulufer, Meliha Özer, Mine Özkul, Meryem Kılınç, Mine Arasan, Mine Bağ, Mustafa Abay, Nadire Sönmez, Nilgün Karatopraklı, Nur Ulubil, Necla Aydın, Rezzan Tosun, Rahime Halide Soysal, Rahime Dizdaroğlu, Öznur Kesler, Simay Bodur, Şeref Bulca, Ülkü Cılızoğlu ve Ziya Yılmaz’dır.

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi 

Adres : İstasyon Caddesi No:1, Çerkezköy

****

Önceki

9 Mart 2024 Cumartesi Günün Sergisi

Sonraki

 5. Berna Ateşoğlu Sanat Günleri Sona Erdi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar