Tuğçe Olgundağ-Faruk Kırlı Tahayyül Ebru-Çini sergisi

Tuğçe Olgundağ-Faruk Kırlı

“Tahayyül” Ebru-Çini Sergisi

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Tuğçe Olgundağ’ın Ebru, Faruk Kırlı’nın ise Çini çalışmalarıyla katıldıkları ‘Tahayyül’ isimli sergi Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Çetin Emeç Salonunda düzenlenen kokteylle izlenime açıldı.
  • Sergi, 15 Ocak tarihine kadar Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Çetin Emeç Salonu’nda Sanatseverler tarafından gezilebilecek.

Tuğçe Olgundağ ve Faruk Kırlı isimli sanatçılar 2020’nin ilk sergisini Bakırköy Belediyesi ev sahipliğinde Ataköy’de gerçekleştirdiler. “Tahayyül” adı verilen sergide Tuğçe Olgundağ Ebru çalışmalarıyla, Faruk Kırlı ise ve Çini eserleriyle sanatseverlerin beğenisini kazandı…

Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi Çetin Emeç salonu’nda düzenlenen açılış kokteylinde davetliler sanatçılar ve sanatseverler hazır bulundu. İki sanatçı, açılışa katılanlara çalışmaları hakkında bilgiler vererek bolca anı fotoğrafı çektirdiler…

Serginin 15 Ocak tarihine kadar Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Çetin Emeç Salonu‘nda izlenime açık tutulacağı bildirildi.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Çetin Emeç Salonu

Adres: Yüzücü Talat Yüzmen Sokak No: 15 (Atrium yanı) Ataköy/İstanbul…

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.