Neşe Kalınbacak Kamu-Der Tepebaşı Şube Başkanı oldu

Sanatçı Eğitmen Neşe Kalınbacak Kamu-Der Tepebaşı Şube Başkanı Oldu

Haber ve fotoğraflar: Necati Mumay

Eskişehir Tepebaşı ilçesinde rölyef öğretmeni olarak görev yapan Sanatçı Neşe Kalınbacak, buradaki Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (Kamu-Der) Şube Başkanlığına seçildi. Sanatçı Eğitmen Kalınbacak, bu görevinde de canla başla çalışacağını söyledi…

Neşe Kalınbacak, Ulusal bir dernek olan Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (Kamu-Sen) Tepebaşı İlçe Başkanlığına seçilmesinden sonra yaptığı açıklamada özetle şunları ifade etti:

“Kamu-Der Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneğinin Tepebaşı İlçe Başkanlığına seçilmekten onur ve gurur duyuyorum. Görevimi layıkıyla en güzel şekilde yapmaya çalışacağım. Kamu-Der olarak amacımız üyelerimize sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemek ve üyelerimizin daha çok sosyalleşmesini sağlamaktır. Projelerim arasında ise, Kanser Hastalarına Rehabilitasyon merkezi açmak var”

Kamu-Der Eskişehir Tepebaşı İlçe Başkanlığı görevine seçilen sanatçı Neşe Kalınbacak, çeşitli sanatsal çalışmaları ile tanınıyor.

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.