Rekreasyon Derneği‘nin Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Rekreasyon Derneği‘nin

 Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Haber : Necati MUMAY

Fotograflar : Necati Mumay, CananArabacı, DenizTokgöz

Türkiye’nin en köklü sanat Derneklerinden biri olan Rekreasyon Derneği‘nin olağan genel kurul toplantısı, 16 Ocak 2022 Pazar günü saat: 14.00‘de, Taksim, Inn Pera Hotel Toplantı Salonu’nda üyelerin katılımı ile yapıldı.

Yıllık Olagan Genel Kurul toplantısında Divan Başkanlığına Nilüfer Batmanoğlu, Yazmanlığa Hülya Kurt Ataözden seçildikten sonra; gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasının ardından Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu raporları okunup, görüşmeler tamamlandıkdan sonra; Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri ayrı ayrı oybirliği ile ibra edildiler.

Yeni Dönemin çalışma proğramı ve Bütçesi görüşülüp kabul edildikten sonra Yeni Dönemin Yönetim Kurulu ile Denetim Kurullarının asil ve yedek üyeleri ile seçimine geçildi.

Yapılan seçim sonrası oybirliği ile Harika Ören Başkanlığında Yönetim Kurulu Canan Arabacı, Süreyya Oskay, Sedef Demir, Pervin Bülbül, Figen Koylan ve Ayşegül İlerigelen Özdemir Asil üyeliklere, Sevda Güven, Hülya Kurt Ataözden, Zerrin Çiğdemli Aner, Ayla Akyol, Alev Demirkesen, A.Nuran Yapıcı ve Cahide Topaloğlu‘da yedek üyeliklere seçildiler.

Denetim Kurulu Asil Üyeleri Tülay Aner Güzeldere, Emine Yılmaz ve Fehmi Bildik olurken, Yedek Üyeler de Fevziye Özmen, Ayfer Özdemir, Nur Ulubil oldular.

Toplantıda Yeni Yönetim Kuruluna gerekli yetkilerin verilmesi oybirliği ile kabul edildikten sonra; gündem maddelerinin tümü görüşüldüğü için toplantıya son verildi.

Toplantıda; Rekreasyon Derneği Üyelerinin yanı sıra  İstanbul Sanat Magazin Yazarı Necati MUMAY, Yeni Ana Dergisi İmtiyaz Sahibi Şaheste GÜNDAY ve Deniz TOKGÖZ medya temsilcisi olarak hazır bulundular.

Toplantı sonrası Yeni Yönetim Kurulu toplantı yaparak Yeni Yönetim Kurulu’nda üyelerin görevleri belli oldu.

Yapılan görev Bölümüne göre;

  • Harika Ören Başkan
  • Süreyya Oskay Başkan Yardımcısı
  • Canan Arabacı Sekreter
  • Sedef Demir Sayman
  • Pervin Bülbül, Figen Koylan ve Ayşegül İlerigelen Özdemir de Yönetim Kurulu Üyesi

olarak görev yapacaklar.

*****

Önceki

Prof. Dr. Bozkurt Kuruç Vefat Etti

Sonraki

Nâzım Hikmet Şişli’de Anıldı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar