Mine Sanat Galerisi’nde Seminer

Mine Sanat Galerisi’nde Seminer

Haber : Necati Mumay

Mine Sanat Galerisi, Yalıkavak Palmarina Bodrum mekanında bu yıl 20. kuruluş yıllarını kutlayan Antonina Turizm ile birlikte bir seminerler dizisi gerçekleştiriyor.

Seminerin ilki “Bodrumlu Heredot’tan Anadolu Uygarlık Tarihine” Atilla TUNA (Sanat Tarihçi, Rehber) ile ; 4 Temmuz 2017 Salı günü Saat 19:00’da Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum‘da yapılıyor.

Mine Sanat Galerisi’nden yapılan yazılı açıklamada ; 

“2014 yılında IRO (İstanbul Rehberler Odası) tarafından Türkiye’nin en iyi Kültür Turizmi ödülüne layık görülen Antonina Turizm, bu yıl, kuruluşunun 20. yılını Türkiye genelinde gerçekleştirilecek bir dizi seminerle kutluyor.
Kurucusu sanat tarihçi olan bir kurum olarak Antonina Turizm, kadrosunda yer alan birbirinden değerli sanat tarihçi, kültür tarihçisi, arkeolog ve yazar ile bu yaz Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum’da dinleyiciler ile buluşuyor.
4 Temmuz – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında, haftanın belirli günleri Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum mekanında gerçekleşecek akşam seminerleri dizisi ücretsiz olacak.
İlk seminerimiz, açılış kokteyli ile, 4 Temmuz 2017, Saat 19:00’da “Bodrumlu Heredot’tan Anadolu Uygarlık Tarihine” Atilla TUNA (Sanat Tarihçi, Rehber) ile Mine Sanat Galerisi Palmarina Bodrum’da! “ denildi.

Bilgi almak ve katılmak isteyenler için rezervasyon zorunludur:

Ayrıntılı bilgi için;

Antonina Turizm / Yeşim Zengin / 444 54 18 / antonina@antoninaturizm.com

*****

Önceki

1 Temmuz Cumartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

4 Temmuz Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar