Kış Temalı Karma Resim Sergisi Venüs Sanat’ta açıldı

Kış Temalı Karma Resim Sergisi

Venüs Sanat’ta açıldı

Haber : Necati MUMAY

İçinizi Üşütecek En Güzel Kış Manzaraları sloganıyla ve onuncu kez düzenlenen sergiye katılan misafirler arasında, 1964-1990 yıllarında şarkılarıyla Türkiye’de ve dünya çapında çok ses getiren ünlü rock müzik grubu Mavi Işıkların piyanisti Metin Yavuzdoğan da yer aldı.

Sergide Metin Yavuzdoğan’ın eşi ressam Ayşe Yavuzdoğan’ın tablosu da yer alıyor.

Göztepe, Pınar Sokak, 10 numarada sanatçılara her zaman destek vererek sanat camiasında saygın bir yere sahip olan Venüs Sanat Galeri’nde açılan sergide, “dokusu ve renkleri ile farklı disiplinlerde çalışılmış, doğanın eşsiz güzelliklerini yansıtan eserlerin bir araya getirildiği” ifade ediliyor.

Usta sanatçı Mehmet ÜNLÜ tarafından klasik gitar eşliğinde sunulan Latin-Pop Nostalji müziği repertuarından oluşan melodiler de sergiye renk kattı.

Sık sık resim kursları ile birlikte çeşitli sanatsal çalışmalarla da adını duyuran Venüs Sanat Galerisi’nde açılan Kış Temalı Karma Resim Sergisi 31 Aralık gününe kadar gezilebilecek.

sergide eserleri bulunan sanatçılar şunlar:

Ayşe Yavuzdoğan, Birgül Tekçe, Dilek Oğuz, Fikret Tunalı, Filiz Ulukurt, Funda Öner, Gülcan Yılmazer, Hicran Alioğlu, Laleh Bakhtiary, Meltem Uğur, Mücella Balyemez, Natali Aydar, Nesligül Eryıldırım, Neşe Alparslan, Perihan Yılmaz ve Saliha Gümüş

Venüs Sanat Galerisi

Adres : Pınar Sokak No: 10 Göztepe/Kadıköy

***

Önceki

Erdil Yaşaroğlu Sergisine Yoğun İlgi

Sonraki

27 Aralık 2023 Çarşamba “Seni Gidi Beni” 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar