Gaggenau ile Yalı’da Sinema Keyfi

Gaggenau ile Yalı’da Sinema Keyfi

Haber : Necati Mumay

  • Yaz akşamları Boğaz’da Sait Halim Paşa Yalısı Rıhtımı’nda sinema keyfi ile bir başka olacak.
  • “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” Sait Halim Paşa Yalısı’nda başlıyor.
  • Sait Halim Paşa Yalısı’nda 12 Temmuz 2017 Perşembe günü  romantik müzikal “La La Land”ı izlendi.

İstanbul’da bu yaz yapılması gerekenler listesinde ilk sıraları alacak “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi”, şehrin en büyüleyici mekanlarından Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaz boyu sinemaseverleri bekliyor.

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau ve İstanbul Boğazı’nın en güzide semtlerinden Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı iş ortaklığıyla düzenlenen “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” yine başlıyor.

Sıcak yaz akşamlarında Boğaz’ın esintisiyle serinlemek ve görkemli bir gece manzarası eşliğinde “vizyon filmleri”nin tadını çıkarmak isteyenler için Temmuz ve Eylül ayları arasında on ( 10 ) farklı film gösterimi düzenlenecek. Film öncesinde yalının rıhtımında açık büfe atıştırmalıklarla başlayacak sinema geceleri, güneş battıktan sonra patlamış mısır ve dondurma eşliğinde film seyriyle devam edecek.

Gaggenau sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Boğaz’da Sinema Keyfi”nde yer alacak filmler ve biletlerle ilgili detaylı bilgi almak için biletix.com’u ziyaret etmek ya da Sait Halim Paşa Yalısı’nı aramak yeterli.

Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul  (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

*****

Önceki

14 Temmuz Cuma GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

14 Temmuz Cuma Bahçe Sineması

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar