Gaggenau ile Yalı’da Sinema Keyfi

Gaggenau ile Yalı’da Sinema Keyfi

Haber : Necati Mumay

  • Yaz akşamları Boğaz’da Sait Halim Paşa Yalısı Rıhtımı’nda sinema keyfi ile bir başka olacak.
  • “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” Sait Halim Paşa Yalısı’nda 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü  Saat 21.00’de İnconceivable- Bakıcı filmi Sinameseverlerle buluşacak.

İstanbul’da bu yaz yapılması gerekenler listesinde ilk sıraları alacak “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi”, şehrin en büyüleyici mekanlarından Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaz boyu sinemaseverleri bekliyor.

 İnconceivable- Bakıcı

Tür: Gerilim – Süre: 1 saat 45 dakika
Yönetmen: Jonathan Baker
Oyuncular: Nicolas Cage, Faye Dunaway, Nicky Whelan

Filmin Konusu:

Geçmişinden kaçan, gizemli genç bir kadın olan Katie, kızıyla beraber yeni bir kasabaya yerleşir. Burada kendisi gibi anne ve geniş bir aile sahibi olan Angela ile kısa sürede sıkı bir arkadaşlık kurar. Bir anda aralarından su sızmamaya başlayan Katie ve Angela’nın arkadaşlığı, Angela ile eşi Brian’ın Katie’ye dadılık ve misafir evinde yaşama teklifi ile yön değiştirir. Katie’nin zaman içerisinde ortaya çıkan, Morganlar’ın kızlarına karşı olan takıntılı davranışları ve bitmek bilmeyen yalanları sonunda Angela ve Brian, tatlı Katie’nin ailelerini dağıtmaya uğraştığını farkeder.

Lüks mutfak aletleri sektörünün en önemli markası Gaggenau ve İstanbul Boğazı’nın en güzide semtlerinden Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı iş ortaklığıyla düzenlenen “Gaggenau ile Boğaz’da Sinema Keyfi” yine başlıyor.

Sıcak yaz akşamlarında Boğaz’ın esintisiyle serinlemek ve görkemli bir gece manzarası eşliğinde “vizyon filmleri”nin tadını çıkarmak isteyenler için Temmuz ve Eylül ayları arasında on ( 10 ) farklı film gösterimi düzenlenecek. Film öncesinde yalının rıhtımında açık büfe atıştırmalıklarla başlayacak sinema geceleri, güneş battıktan sonra patlamış mısır ve dondurma eşliğinde film seyriyle devam edecek.

Gaggenau sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Boğaz’da Sinema Keyfi”nde yer alacak filmler ve biletlerle ilgili detaylı bilgi almak için biletix.com’u ziyaret etmek ya da Sait Halim Paşa Yalısı’nı aramak yeterli.

Temmuz Ayında Açıkhava Sinema Programı:

23 Temmuz 2017 Pazar Saat: 21.00 – Passengers – Uzay Yolcuları

26 Temmuz 2017 Çarşamba Saat: 21.00 – Hidden Figures – Gizli Sayılar

Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul  (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

*****

Read Previous

KEV ve ALARM-ART “Sanatın Mutfağı” nda Buluşuyor

Read Next

19TemmuzÇarşamba GÜNÜN ETKİNLİĞİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: