“Nar’ın Renkleri” Sergisi Açılıyor

“Nar’ın Renkleri” Sergisi Açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Kırım Tatarı Sanatçı Safinar Naiboğlu ile Barış Semi Aynacı‘nın “Nar’ın Renkleri” Lif Sergisi, 7 Kasım 2022 Pazartesi günü, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde Sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Kırım Tatarı Sanatçı Safinar Naiboğlu, “Nar’ın Renkleri” Lif Sergisi hakkında ; “Yağlı boya resimlerinden farklı olarak, iplerden resimler yapmaktayız. Değerli Arkadaşım Barış Semi Aynacı ile eserlerimizi birleştirerek sergimizi oluşturduk.

Sergimizde yer alan eserler, ip, keçe, flok, kumaş ve benzerleri gibi Tekstil malzemelerinin farklı bir teknikle kullanılması ile yapılan soyut kompozisyondan ortaya çıkarılan çalışmalardır.

Adeta iplerin içiçe geçmesiyle sanatsal ürünler haline evrilen, düşüncenin görsel olarak yansıması bu çalışmalarda sorgulanmayacak özgün sanatsal eserler halini almıştır” dedi.

Safinar Naiboğlu ile Barış Semi Aynacı‘nın “Nar’ın Renkleri” Lif Sergisi,11 Kasım akşamına kadar Sarıyer Belediyesi Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi‘nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi

Adres: Çamlıtepe, Akgün Caddesi No:1, Sarıyer

*****

Önceki

Beats By Girlz Türkiye Festivali Bomontiada’da Ücretsiz

Sonraki

6 Kasım 2022 Pazartesi Günün Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar