“Müziğin Resmi” Resim Yarışması sonuçlandı

“Müziğin Resmi”

Resim Yarışması sonuçlandı

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Sanat Işıktır Derneği‘nin İstanbul Güzel Sanatlar Liseleri arasında düzenlediği “Müziğin Resmi” konulu Resim Yarışması sonuçlandı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda:

  • Alaaddin Yavaşça Güzel Sanatlar Lisesi’nden NAZ KARAGÜLMEZ, Senfoni isimli eseri ile birinci seçilerek 5.000 TL.lık ödüle hak kazandı.
  • İsmail Dede Efendi Güzel Sanatlar Lisesi’nden ESMA DAĞLIER, Rock-Klasik isimli eseri ile ikinci olarak 3.500 Tl.lık ödül kazandı.
  • Alaaddin Yavaşça Güzel Sanatlar Lisesi’nden ASYA KAPÇAK ise Melankoli isimli eseri ile üçüncü oldu, 2.000 TL.lık ödül kazandı.

Mansiyonları alan yarışmacılar;

  • Alaaddin Yavaşça Güzel Sanatlar Lisesi’nden HASRET YAYLA GÖK, Gramofon isimli eseri
  • ile
  • Alaaddin Yavaşça Güzel Sanatlar Lisesi’nden ZOYA Z.DEMİRHAN, Caz Neşesi eseri ile
  • İsmail Dede Efendi Güzel Sanatlar Lisesi’nden EFNANUR SEVENCAN, Türk Sanat Müziği isimli  eseri ile Boya takımları kazandılar.

Genç Gönüller Müzik Topluluğu‘nun, 21 Şubat 2024 Çarşamba günü Saat: 19.30’da Kadıköy Nikah Dairesi Büyük Konser Salonu’nda düzenlenecek olan Türk Sanat Müziği Konserinde Kazanan Yarışmacılara ödülleri teslim edilecek.

İstanbul Sanat Işıktır Derneği Başkanı ve Genç Gönüller Müzik Topluluğu Koro Şefi Doğan Tanyer Koçyiğit yaptığı yazılı açıklamada ; “Derneğimizin, İstanbul Güzel Sanatlar Liseleri arasında “Müziğin Resmi” konulu Resim Yarışması sonuçlandı. Yarışmamıza çok yoğun bir katılım oldu. Yapılan titiz çalışmalar sonucunda kazananlar belli oldu.

Kazananların ödülleri 21 Şubat’ta Kadıköy Nikah Dairesi Büyük Konser Salonunda düzenlediğimiz Genç Gönüller Müzik Topluluğunun Türk Sanat Müziği Konserinde kazananlara ödüllerini teslim edeceğiz. Konserimiz Halka açık olup, tamamen ücretsizdir.” dedi.

****

Önceki

‘Birlik ve Sevgi’ müzikle sağlanır mı?

Sonraki

GESAM Başkanlığına  Gülşen Doğan Yeniden Seçildi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar