“Immortelle” / ”Ölmez Çiçeği” 1’nci Yaşını Kutladı

“Immortelle” / ”Ölmez Çiçeği”

1’nci Yaşını Kutladı

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ressam, Girişimci İş kadını Dr.Müge Uğurlu, katkı maddesi içermeyen dermokozmetik ürünlerin üretimi için yatırıma karar verişinin 1. yılını, değerli dostları ile kutladı.

Uzm. Dr. Müge Uğurlu’nun girişimci kadın olarak yatırıma başlamasının 1.yıl dönümünü evinde düzenlediği bir davetle kutladı. Bu davetlerin bir süre devam edeceğini bildiren Dr.Müge Uğurlu‘nun ilk davetine iş, sağlık turizmi ve çeşitli STK temsilcileri katıldı.

Uzm. Dr. Müge Uğurlu

Uzm. Dr. Müge Uğurlu’nun hekimlik denetiminde formüle edilen The M, doğal içerikli dermokozmetik ürünlerin ilk serisi “Immortelle” / ”Ölmez Çiçeği” adını taşıyor.

Kadın–erkek herkesin tüm cilt tipleri için kullanabileceği şekilde formüle edilen ürünlerde; koruyucu madde, pararaben SLES, boya, alkol ve parfüm bulunmuyor. The M’in doğal içerikli özlerle üretilmiş ve dermatolojik testlerden geçmiş Immortelle serisinde altı tane ürün bulunmaktadır. Ayrıca bu testler esnasında hayvanlara ve doğaya saygı prensibiyle hayvanlar üzerinde deney yapılmamıştır.

Soldan sağa BEZE/Serpil Sabaz, Dr.Nuran Arıcan, Metin Uca, İşkadını Önsel Özsezen, Dr.Müge Uğurlu, Av Pelin Baruh, Prof.Dr.Nazım Çerkeş, BEZE/Bengü Bilik, E.ticaret yöneticisi Nilgün Cengiz

Tüm ürünler; yaşlanma ve kırışıklık karşıtı etkisi bilimsel yayınlarla da kanıtlanmış ölmez çiçeği (helichrysum italicum) esansiyel yağının yanı sıra anti-aging kremde kırmızı üzüm çekirdeğinden elde edilen resveratrol, nemlendirici kremde buğdaydan elde edilen hyalüronik asit, yüz temizleme köpüğünde organik aloe vera, güneş korumalı bakım kreminde güçlü antioksidan etkiye sahip nar çekirdeği özü, göz çevresi kremde göz altı morlukları için arnica montana, yüz maskesinde detoks etkiye sahip bentonit kil gibi bitkisel değerli içerikler kullanılmıştır. Doğal ve güzel kokusu içeriğindeki bitki özlerinden gelmektedir.

*****

Önceki

10 Mart 2021 Çarşamba Günün Sergileri

Sonraki

11 Mart 2021 Perşembe Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar