İlelebed Cumhuriyet & Atamıza Saygıyla

İlelebed Cumhuriyet & Atamıza Saygıyla

Haber : Kemal Gönüleri

  • Rekreasyon Derneği anlamlı bir sergi ile Cumhuriyetimizin 98.Yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Rekreasyon Derneği 28 Ekim-9 Kasım 2021 tarihleri arasında İLELEBED CUMHURİYET & ATAMIZA SAYGIYLA Karma Sergi etkinliğiyle Sonbahar-Kış sergi sezonunu açıyor.

İLELEBED CUMHURİYET & ATAMIZA SAYGIYLA Karma Sergi Etkinliği 28 Ekim Perşembe günü saat: 14’de kokteyl ile kapılarını sanatseverlere açıyor.

Rekreasyon Derneği Başkanı Harika Ören’Geçen yıl pandemi dolayısıyla interaktif olarak düzenlemek zorunda kaldığımız Cumhuriyet Sergimizi ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nü bu yıl Rekreasyon Derneği üyelerimizle sergi salonunda kutlamayı amaçladık.

Her Türk vatandaşının Cumhuriyet Bayramını kutluyor, 5 Aralık 1934’de tüm dünya kadınlarından önce Türk Kadını’na Seçme ve seçilme Hakkı’nı veren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve şükranla anıyorum.’’ dedi.

Rekreasyon Derneği Yönetim Kurulu, Sanatta Engel Yok Derneği Sergi Salonu’nun da katılımcı, sanatçı üyeleriyle birlikte sergi etkinliğini gerçekleştirirken aynı zamanda bir Sosyal Toplum Projesi gerçekleştiriyorlar. Sergiden elde edilen gelirin bir kısmını Sanatta Engel Yok Derneği’ne bağış yaparak, eksik yaşamlara katkı yapmanın hazzını da yaşıyorlar.

Rekreasyon Derneği üyelerinin katıldığı İlelebed Cumhuriyet & Atamıza Saygıyla Karma Sergi, Pazar hariç her gün Saat: 13.00-17.00 arasında Sanatta Engel Yok Derneği Sergi Salonu‘nda Sanatseverler tarafından gezilebilecek.

Sanatta Engel Yok Derneği Sergi Salonu

Adres : Kızıltoprak, Zühtüpaşa Mah. Münir Nurettin Selçuk Sok. 98/A Kadıköy/İstanbul

*****

Read Previous

Bodrum’da İklim Değişikliği İle Mücadele

Read Next

Sonbahar Kore’de Festival Mevsimidir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: