Ergun Polat İnşaat’ta artık BEZE Group’la Çalışıyor

Ergun Polat İnşaat’ta

artık BEZE Group’la Çalışıyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ergun Polat İnşaat Atapol Markası ile Nişantaşı ve Teşvikiye’de Güven ve Konforun Doğru Adresi.
  • Ergün Polat İnşaat ileri yapı teknolojilerine sahip, deprem yönetmenliğine ve çevreye uygun, kaliteli, güvenli, konforlu çağdaş projeleri ile Nişantaşı’na imzasını atıyor.

Sektörde başarıları, deneyimi ve taahhütlerini çok kısa sürede yerine getirerek elde ettiği güven ile tanınan ERGÜN POLAT İNŞAAT, Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Marka Pazarlama İletişim Yönetimi alanlarında BEZE Group & BEZE3D Dijtal Ajans ile çalışmaya başladı. BEZE Group uzun yıllara dayalı gayrimenkul geliştirme, inşaat, tedarik konularındaki sektörel ve kurumsal deneyimleriyle “ERGÜN POLAT İNŞAAT” ile kurumsal yapılanma, iletişim, marka, medya ve halkla ilişkiler yönetimi konularında çözüm ortağı oldu.

Ergün Polat – Ergün Polat İnşaat Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı

Polatların ikinci kuşağı müteahhit iş insanı Ergün Polat tarafından 1996 yılında kurulan “ERGÜN POLAT İNŞAAT” çeşitli semtlerde konforlu lüks projeleri hayata geçirdikten sonra İstanbul’un popüler semti Nişantaşı’nı merkez olarak almaya karar vermiş ve genel merkezini de Nişantaşı’na taşımıştı.

Soldan Sağa : Zeki Bayraktar – Mali İşler Müdürü , Fulya Karabulut – Başkan Asistanı, M.Erdal Tanyıldızı – Finans Danışmanı, Kemal Hiçkalmaz – Proje Koordinatörü, Ergün Polat – Yönetim Kurulu Başkanı, Esin Polat Oral – Satınalma Takım Lideri

Çok kısa sürede Nişantaşı’lıların güvenini kazanan Ergün Polat ve ekibi Nişantaşı’nın en merkezi yerlerinde sağlam ve kuşaktan kuşağa devam edecek, mimari açıdan çok başarılı ATAPOL markalı konutlar inşa etmeye başladı. ERGÜN POLAT İNŞAAT, ATAPOL markalı konut projelerini çok hızlı teslim ederek Nişantaşılıların güvenini kazandı. Dış cephe tasarımı ve teknolojisi ile de dikkat çeken ATAPOL projeleri, konforlu, güvenli, teknolojik alt yapılı, depreme dayanıklı yaşam alanları sağlıyor.

Soldan Sağa; Zeki Bayraktar – Mali İşler Müdürü, Fulya Karabulut – Başkan Asistanı, Ergün Polat – Yönetim Kurulu Başkanı, Kemal Hiçkalmaz – Proje Koordinatörü, M.Erdal Tanyıldızı – Finans Danışmanı, Esin Polat Oral – Satınalma Takım Lideri

Ergün Polat İnşaat Hakkında ;

www.atapol.com.tr

Ergün Polat İnşaat’ın temelleri 1956 yılında İbrahim Polat tarafından kurulan Polat İnşaat’la atıldı. Yarım yüzyılı aşan tecrübenin ardından bugün Ergün Polat inşaat, Polat İnşaat’ın ikinci kuşak temsilciliğinde hayata geçirdiği konut, iş yeri, otel ve spor merkezi projeleriyle sektöründe başarılarla anılan ve teknolojiye öncülük eden deneyimli kuruluşlar arasında yer alıyor. Ergün Polat İnşaat, bugüne kadar 150 bin m2 alana 1000’i aşkın konut inşa etti. En ileri yapı tasarım teknolojilerini kullanarak güvenliği ön plana alan, deprem yönetmeliğine uygun projeleri tasarlayan ve uygulayan Ergün Polat İnşaat, talep ve beklentiler doğrultusunda çağdaş projeleri hayata geçiriyor.

Kalite yönetim sistemi çerçevesinde, iş süreçlerini, insan kaynaklarını, taşeronlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak doğrultusunda kalite politikasını belirleyen Ergün Polat İnşaat, çevre dostu malzemeler ve girdiler kullanarak, üretim süreçleri kapsamında doğal kaynakların en etkin biçimde kullanımını sağlayarak çevreci bir anlayışla çalışmalarını yürütüyor. Ergün Polat tarafından 1996 yılında kurulan Ergün Polat İnşaat, Atapol markasıyla en ileri yapı teknolojilerini kullanarak öncelikle güvenliği ön planda tutan, deprem yönetmenliğine uygun projeler tasarlayan marka, yeni konut projelerinde geniş metrekarelerde yaşam imkanı sunuyor.

*****

Read Previous

Bu Ağıtı Duydun mu Joe Biden?

Read Next

“Uğurböceği Daha Sonra Ne Duydu”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: