Anna Laudel Kazancı Caddesi’ne Taşınıyor.

Anna Laudel Kazancı Caddesi’ne Taşınıyor.

Haber : Kemal Gönüleri

Anna Laudel Gallery , 9 Eylül 2021‘de Ramazan Can‘ın kapsamlı kişisel sergisiyle yeni mekânının açılışını yapacak.

Anna ve Ferhat tarafından yapılan yazılı açıklamada ;

“Anna Laudel Gallery’nin Sevgili Dostları,

2016 yılından bu yana heyecan verici bir sergi ve etkinlik programı sunan Anna Laudel İstanbul, bu yaz Karaköy, Bankalar Caddesi’nden şehrin göbeğinde son derece büyüleyici bir bölge olan Kazancı Yokuşu, Gümüşsuyu’na taşınıyor.

Anna Laudel’in 1.000 metrekareye yayılan yeni galerisi, geniş bir sanat ortamı sunmayı ve mümkün olan en geniş izleyici kitlesini ağırlamayı hedefliyor. İstanbul’un en büyük ticari sanat mekanlarından biri olan Kazancı Caddesi’ndeki Anna Laudel, engelli girişi ile çok daha büyük ve esnek bir sergi alanı sunuyor.

Yeni alan, Anna Laudel’in daha kapsamlı küratörlü sergilere ve etkinliklere ev sahipliği yapmasına ve sanatçıları için daha geniş bir uluslararası izleyici kitlesi sağlamasına olanak tanıyor. Küresel sanat piyasasıyla daha fazla ilişki kurmayı ve İstanbul’un büyüyen sanat hayatındaki rolünü güçlendirmeyi dört gözle bekleyen Anna Laudel, sanatçılarına yeteneklerini sergileme ve uluslararası sanat meraklılarıyla buluşma fırsatı sunmaya devam edecek.

Galataport’tan AKM’ye (Atatürk Kültür Merkezi) kadar uzanan ve Beyoğlu semtinin kültürel mekanlarını birbirine bağlayan yeni Beyoğlu Kültür Yolu üzerinde yer alan Anna Laudel, yeni mekanı Taksim Meydanı Kazancı Yokuşu No:45’teki yeni galerisine taşınacak.

Anna Laudel, 9 Eylül 2021’de açılacak olan Ramazan Can’ın kapsamlı kişisel sergisiyle yeni mekânının açılışını yapacak.” denildi.

Anna Laudel Gallery

Adresi : Kazancı Yokuşu No:45 Taksim

*****

Read Previous

Dünyanın Denizcilik Mirası Rahmi M. Koç Müzesi’nde

Read Next

Solo Tango Show “Yıldızların Altında Tango’’

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: