Altın Yunus’ta 2.Grup Çalışmaları 15 Temmuz’da Bitiyor

Altın Yunus’ta 2.Grup Çalışmaları

15 Temmuz’da Bitiyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Altın Yunus Resim Atölyeleri’nin 2.Grubu’na sanatçılar; Suzan Turhan, Uğur Tay, Hasan Erdoğan, Faruk Çelik ve Ali Duman katılıyor.
  • Altı grup halinde düzenlenecek Altın Yunus Resim Atölyeleri, 15 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek.

Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde 2.Grup çalışmalarına deprem bölgesinden sanatçılar katılıyor.

Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından Çeşme Altın Yunus ev sahipliğinde gerçekleştirilen, eserleri DYO Resim Ödülleri yarışması’nda ödül alan veya sergilenmeye değer bulunan sanatçıların katıldığı Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde 2.Grup çalışmaları devam ediyor.

Altın Yunus Resim Atölyeleri’nin 2.Grubu’na sanatçılar; Suzan Turhan, Uğur Tay, Hasan Erdoğan, Faruk Çelik ve Ali Duman katılıyor.

6 Şubat’ta yaşanan deprem sonrasında Yaşar Topluluğu çalışanlarıyla birlikte bölgeye destek veren Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı, sanatı ve sanatçıyı destekleme misyonu ile Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde bu yıl deprem bölgesinden sanatçıları da ağırlıyor. Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı, sanatçıların yaşadıkları yoğun duyguları tuvallere aktarmasına vesile olurken, sanatçılar da Çeşme Altın Yunus Oteli’ndeki atölyelerde farklı bir ortamda ve mekanda çalışma imkanı buluyor.

Çalışmalarına 1 Temmuz’da başlayan ve 15 Temmuz’a kadar devam edecek olan sanatçılar, Çeşme Altın Yunus’un misafiri olarak ağırlanıyor. Sanatseverlerin ve Çeşme Altın Yunus’un misafirlerinin ziyaretine açık olan atölyelerde, ziyaretçiler sanatçıların çalışmalarını izleyebiliyor.

Altı grup halinde düzenlenecek Altın Yunus Resim Atölyeleri, 15 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek.

NOT : Diğer Fotografları slayt olarak izleyebilirsiniz.

*****

Önceki

“John Wick 4” Küçükçiftlik Bahçe’de

Sonraki

Devrim Erbil’den “Bodrum’da Devrim”

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar