Zafer Özaslan’dan Muhteşem Cumhuriyet Resitali

Zafer Özaslan’dan

Muhteşem Cumhuriyet Resitali

Haber : Harika Ören

Fotograflar : Deniz Tokgöz

Sanatta Engel Yok Vakfı ve Lions 118T Yönetim Çevresi Federasyonu işbirliğiyle düzenlenen Zafer Özaslan‘ın Cumhuriyet Resitali ve mini Sergi, 2 Eylül 2023 Cumartesi gecesi Bostancı Mengerler Asia Park Ofis binası Salonu‘nda düzenlendi.

Catring hizmetini Meltem Demirsoy‘un üstlendiği konserde; Başta Sanatta Engel Yok Vakfı Başkanı Yasemin Zanbak, Uluslararası Lion 118-T Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Hale Alankuş olmak üzere, Sanatta Engel Yok Vakfı yönetim kurulu üyesi Sevgi Ataman, 118-T Yönetim Çevresi Kaynak Geliştirme Koordinatörü Nuran Koçdur, Göznuru ve Diyabet Komite Başkanı İlknur Silahtaroğlu, Sanatta Engel Yok Vakfı Sanat ve Basın Danışmanı Harika Ören, Lions Nilgün Dumanlı, Sanatseverlerin, Davetlilerin ve Medya temsilcilerinin hazır bulunduğu Cumhuriyet Resitali‘nde Piyanist Zafer Özaslan, kalabalık bir davetli topluluğu önünde muhteşem bir konser verdi.

Cumhuriyet Resitali‘nin sunucunuluğunu ise Didem Koçdur üstlendi.

Tüm dünyada yayınlanan Hüzün Sonatı single çalışmasıyla gönüllerde taht kuran Piyanist Zafer Özaslan‘ın sahne aldığı geceye ilgi büyük oldu. Lions yönetim çevresi, iş dünyası, sanat çevresi, basın dünyasından isimlerin katıldığı gecede Zafer Özaslan‘ın zengin repertuarıyla müziğe doyduklarını belirten misafirler, sanatçıyı ayakta alkışladılar.

Sanatta Engel Yok Vakfı Başkanı Yasemin Zanbak, Cumhuriyetin 101. Yılında, Lions 118T Yönetim Çevresi Federasyonu ile elele yaptıkları bu etkinliğin gelirinin sanatla uğraşan engelli bireylere gideceğini belirterek; destek olan herkese teşekkürlerini iletti.

Cumhuriyet Resitaline katılan, Değerli Sanatçı Erol Evgin‘in oğlu Murat Evgin‘in Sanatta Engel Yok Vakfı için yazıp bestelediği şarkısı Gecenin sürprizini oluşturdu.

Mengerler, İstanbul Sanat Magazin, PMevent sponsorluğunda gerçekleşen Cumhuriyet Resitali teşekkür plaketlerinin takdimi, anı fotograflarının çekimi ve hep bir ağızdan İzmir Marşı‘nın söylenmesiyle sona erdi.

Önceki

Süperstar Ajda Pekkan Bodrum Hayvan Barınağında

Sonraki

4 Eylül 2023 Pazartesi Günün Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar