“Şair Ressamlar” Sergisi Akyol Art Center’de açıldı

“Şair Ressamlar” Sergisi

Akyol Art Center’de açıldı

Haber ve Fotoğraflar: Harika Ören

  • “Şair Ressamlar” İsimli Karma sergi 20 Şubat 2020 Perşembe günü düzenlenen bir kokteylle Akyol Art Center’de açıldı
  • Sergi, 29 Şubat’a kadar Pazar hariç her gün 14.00 ila 19.00 saatleri arasında Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Ressam Ayla Akyol‘un yöneticiliğini yaptığı Akyol Art Center;Şair Ressamlar” İsimli Karma sergiye ev sahipliği yapıyor.

Akyol Art Center‘de 20 Şubat 2020 Perşembe günü düzenlenen bir kokteylle açılışı yapılan “Şair Ressamlar” İsimli Karma sergisinin açılış kokteylinde; Sergide eserleri yer alan Sanatçıların yanı sıra, Sanatçı yakınları, Davetliler, Medya mensupları ve Sanatseverlerin yer aldığı gözlendi.

Akyol Art Center Galerisi Sahibi Ressam Ayla AkyolBöylesine önemli bir sergiye ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyum. Çok değerli Sanatçı arkadaşlarımız, birbirinden ilginç eserleri ile sergimize katıldılar.dedi.

“Şair Ressamlar” İsimli Karma sergisi’nde yer alan Sanatçılara Galeri Sahibi Ressam Ayla Akyol tarafından birer Katılım ve Teşekkür Belgesi takdim edildi.

“Şair Ressamlar” İsimli Karma sergi, 29 Şubat akşamına kadar Akyol Art Center’de Pazar hariç her gün saat:14.00 ila 19.00 arasında Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Akyol Art Center

Adres: Şakayık Sokak Desen Apt. No: 17 D: 1 – Teşvikiye/İstanbul…

*****

 

Önceki

21 ŞUBAT 2020 C U M A GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

Türkiye’nin İlk Sanat ve Antika Fuarı Kapılarını Açtı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar