Farkındalık Günü Sergisi

Farkındalık Günü Sergisi

Harika Ören Yazdı

Sanatta Engel Yok Vakfı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Farkındalık Günü adıyla, sanatta engel tanımayanlarla sanat etkinliği düzenledi.

Vakfın Kadıköy, Kalamış’ta toplanan gönüllüleri ve sanatta engel tanımayan bireyleri bir araya gelerek sanat dolu bir gün geçirdiler. Farkındalık Günü Sergisi ilgiyle izlendi.

Yeni projeleri hakkında bilgiler veren Sanatta Engel Yok Vakfı Başkanı Yasemin ZanbakEngel, uzuvlarda değildir. Engellilere uzanmayan yüreklerdedir. Sanatta engel tanımayan çocuklarımızla, gençlerimizle Farkındalık Günü’nde birlikteyiz.” dedi.

Engelli bireylere verilen hediyeler, ikramlar, çekilen fotoğraflar, proje sohbetleriyle keyifli bir biçimde geçen güne, Vakıf Basın Danışmanı Harika Ören, Nurcan Kocamemi, Mazhar Karadeniz, Ülkü Cılızoğlu, Dilan Marangoz, Ayşenur Özsankur, Ayla Yakıcı, Azniv Çoban ve gönüllüler katıldılar.

‘’Haydi Gelin Birlikte Olalım!’’ mesajıyla kurulan Farkındalık Günü Sergisi’nde Ayşe Işık, Belma Akdağ, İslim Kılıç, Nihal Erem, Semra Çelik ve Sevcan B. Şerifova’nın işlerinden seçkiler yer aldı.

*****

Önceki

“Paradoks” Luna Grande’de

Sonraki

5 Aralık 2022 Pazartesi Günün Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar