ATLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASI

ATLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASI

Haber : Harika Ören

Fotograflar: Canan Ardıç

  • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Nazan Pamuk’un “Atların Büyülü Dünyası” isimli resim sergisi Eskişehir’de açıldı.

Sosyal Sorumluluk projeleriyle bilinen ressam Nazan Pamuk’un  Atların Büyülü Dünyası’nı anlattığı sergisi;  Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sanat Galerisi’nde,  Eskişehirli sanatseverlerle buluştu.

Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli müzayede ve galerilerde eserleri sergilenen Ressam Nazan Pamuk’un en yeni eserlerinin yer aldığı “Atların Büyülü Dünyası” sergisinin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, CHP Zonguldak İl Bş. Yrd. Zeki Esen, Kan ve Kök Hücre Gönüllüleri Derneği Başkanı Sema Savaş, Yener Büyükerşen ve çok sayıda sanatsever katıldı. Eskişehir’in kültür sanat şehri olduğunun altını çizen Başkan Büyükerşen emeklerinden dolayı Nazan Pamuk’u tebrik etti.

Canan Ardıç ‘’ Sanat danışmanlığını yürüttüğüm ressam Nazan Pamuk‘un “Atların Büyüsü” sergisinin açılışında bizleri onurlandıran, yakın ilgisini esirgemeyen başta Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen hocamız ve Sayın Yener Büyükerşen olmak üzere sevgili Tulga Serim ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler. Eskişehirli sanatseverlerin yoğun ilgisiyle gurur duyduk. Burası tam anlamıyla bir kültür ve sanat şehri…’’ şeklindeki konuşmasında memnuniyetini belirtti.

10 mayıs 2017 günü açılan, ilgiyle izlenen sergi 23 Mayıs 2017 tarihine kadar Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gezilebilir.

*****

Önceki

REKREASYON DERNEĞİ İLE GEZİ 1

Sonraki

15 Mayıs Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar