Ünlü Kuaförler Bodrum’u Büyüledi

Ünlü Kuaförler Bodrum’u Büyüledi

Haber: Erol Ünal

Miss Hair Beauty &Tesa Consalt önderliğinde Bodrumda düzenlenen 7. Uluslarası Creative Saç Tasarım Yarışmaları ve Eğitimleri büyük ilgi gördü.

Organizasyonu düzenleyen komite başkanı By Yasin Dikmen, Tesa Consalt menejeri Safiya Selimi, Kosova sorumlusu koordinatör Munirka Tuna, Ege Bölge sorumlusu Erdal Kutki‘nin gururları görülmeye değerdi.

Bir çok kategoride saç, makyaj ve boya üzerine eğitimler veren By Yasin Dikmen, Erdal Kutki, Laki Andov, Srecko Giorgiyevski Munirka Tuna, Erdal Bektaş, İhsan Akbulut, Nevin Özdemir sahnede yaptıkları eğitimlerle izleyenleri büyüledi.

Gala gecesi muhteşem saç showlar ve sanatçıların konseri görülmeye değerdi. Gala gecesi Saç Show ile sahne alan Türkiyenin ünlü kuaförlerinden topuz ve saç kesimi eğitimcisi By Yasin Dikmen‘in İzmir ve Onuncu Yıl marşı müzikleri ile yaptığı show izleyenleri hayran bıraktı. İzleyiciler By Yasin Dikmen‘in show’u ile ayakta alkışlandı. Öte yandan Tesa Consalt General menejeri Safiya Selimi‘nin önderliğinde Makedonya Show ekibi Laki Andov, Srecko Giorgiyevski, Ajten Aliyeva, Todor Todorovski, Lejla Aci Sezer, Mirjana Mimi Gabrovska, Kosova’dan Munirka Tuna‘nın muhteşem show’u seyircileri büyüledi. Erhan Kara Türk bayraklı tasarımlar ile dikkat çekti. İzmir Show Ekibi Erdal Kutki, SüleymanTalay, Tuncay Eslek, Ahmet Demircan topuz ve saç kesimi gösterileri muhteşemdi.

Sonrasında show yapan ekipler yerlerini konserler için sanatçılara bıraktı. Sahne Alan Türkiyenin Ünlü Sanatçıları; O Ses Türkiye Finalisti Soyhan Bilgeer, Çerkez Kızı Rüya Eren, Last Star Murat Çelik galaya renk kattı.

Türkiye ve Avrupadan 12 kişi arasında gerçekleşen fantezi topuz yarışmasını Jüri heyeti puanlama ile değerlendirdi. Puanlama sonrası yarışmayı Türkiye’den Ramazan Türkmen ; birincilik ile tamamladı. İkinciliği aynı puanlar alarak Makendonya’dan Fatima Vesili ve Betule Sulejmani, üçüncülüğü ise Kosovadan Sadie Kurtishaj aldı.

*****

Önceki

Beyoğlu Öğretmen Evi’nde Şiir-Müzik Etkinliği

Sonraki

20 Ekim 2017 Cuma GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar