Özgürlük, Barış ve Sevgi Sergisi Bodrumda açılıyor

Özgürlük, Barış ve Sevgi Sergisi

Bodrumda açılıyor

Haber: Erol Ünal

  • Serginin küratörlüğünü Ülkü Cılızoğlu , Basın danışmanlığını Harika Ören’in yaptığı sergi 27 Ağustos’a kadar 10:00 – 22:00 saatleri arasında gezilebilecek.

Barış , Özgürlük ve Sevgi Sergisi ; 23 Ağustos Cuma günü saat 18:30’da Ali Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi (Trafo)’da açılacak.

Sergi küratörlüğünü Ülkü Cılızoğlu’nun, Basın danışmanlığını Harika Ören’in yaptığı sergiyi 27 Ağustos’a kadar 10:00 – 22:00 saatleri arasında görebilirsiniz.

Barış , Özgürlük ve Sevgi Sergisi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayacağımız günlerde özgürlük, barış ve sevgi değerlerine öykünerek, milletçe bir bütün olmanın altını çizmek adına değerli sanatçılarımızın özgün dışa vurumlarından oluşan bir sergi olacak.

Sergide yağlıboya, akrilik, karışık teknikleri içeren eserler sergilenecek.

Sergiye Ayten Akgürbüz, Nadire Sönmez, Nevra Poyraz, Ayda Taviloğlu, Bihter Tırpan, Fatma Ercigez, Şerife Eroğlu, Nursen Yener, Filiz Kaya, Kuzey Ulufer, Azniv Çoban, Fahriye Özbey, K.Muzafffer Gençer, Senay Atasagun, Bensen Ünlüoğlu, Gülay Kaba, Meryem Kılınç, Meral Balcı, Janset Genelcümert , Erdinç Erkal ve Ülkü Cılızoğlu katılıyor.

*****

Read Previous

Altınoran Sanat Tarihi Atölyeleri Eylül’de başlıyor

Read Next

22Ağustos2019 Perşembe Büyükada’da Sinema

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: