“İz Bırakanlar” sergisi Bodrum’da açıldı

“İz Bırakanlar” sergisi

Bodrum’da açıldı

Haber: Erol Ünal

Fotoğraflar: Çetin Çam

  • Türkiye’den 27 sanatçının eserlerini buluşturan resim ve heykel sergisi “İz Bırakanlar”, Inspera Bodrum’da açıldı.
  • 27 sanatçının özgün baskı resim ve heykel çalışmalarından oluşan karma sergide yaklaşık 40 eser sanatseverlerle buluştu.

Inspera Bodrum Art Space “İz Bırakanlar” karma sergisine ev sahipliği yapıyor.

Özgün baskı resimlerinden ve heykellerden oluşan sergide; Adem Genç, Adnan Çoker, Adnan Turani, Ali Teoman Germaner, Burhan Doğançay, Cihat Burak, Ekrem Kahraman, Elvan Tekcan, Ender Güzey, Ferruh Başağa, Gül Derman, Güngör Taner, Hasan Kıran, Hayati Misman, İmdat Avcı, Maria Sezer-Michels, Mehmet Güleryüz, Mehmet Pesen, Mustafa Ata, Mustafa Pilevneli, Nevzat Akoral, Sayed Waked, Sema Boyancı, Süleyman Saim Tekcan, Şenol Yorozlu, Turhan Selçuk,  Zekai Ormancı‘nın eserleri yer alıyor.

İnspera sanat danışmanı Ender Güzey‘in küratörlüğünü yaptığı “İz Bırakanlar” karma sergisi 26 Nisan‘a kadar pazartesi günleri harç diğer günler 12:00-20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

İnspera Bodrum Hakkında;

İnspera Bodrum‘da yeni kurulmuş olan kültür, sanat, gastronomi ve eğlenceyi aynı çatı altında toplayarak bir yaşam alanı.

Bodrum‘un merkezi Ortakentteki binasında; farklı kapasiteleriyle teknolojik donanıma sahip üç ayrı sahne ve konser alanı, çok özel bir seçkiyle binden fazla kitap ve tasarım ürünü barındıran bir kitap evi, sadece çocukların değil gençlerin ve çocukların de hem oyun yeteneklerini geliştirecekleri, hem de müzik ve dansla eğlenecek programları içeren sanat Akademisi, yıl boyunca ulusal ve uluslararası sanatçılara ev sahipliği yapacak sanat galerisi, toplantı ve zoom odaları ile donatılan ortak çalışma ofisi, gün boyu eşsiz lezzetler, çok özel kokteyller sunan iki farklı gastronomi alanı bulunuyor.

****

Önceki

14 Mart 2024 Perşembe Tiyatro Rehberi

Sonraki

Ressam Çevirgen,”Dünya kusursuz bir alan olsaydı, sanat olmazdı”

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar