Dibeklihan’da Tasarım Günleri Başlıyor

Dibeklihan’da Tasarım Günleri Başlıyor

Haber: Erol Ünal

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde her yeni yıl öncesi yapılan “Tasarım Günleri” etkinliği yine Dibeklihan Dostlarıyla buluşuyor. 23 Aralık Cumartesi ve 24 Aralık 2023 Pazar günleri 10:30 – 17:00 saatleri arasında Dibeklihan İsmail Hakkı Tonguç Meydanı’nda gerçekleşecek olan etkinlikte farklı alanlardan tasarımcıların tasarım ürünleri yer alacak.

Tasarımcıların birbirinden özgün çalışmalarının sergileneceği ve satışa sunulacağı etkinlikte el emeğine verilen değer ön planda tutuluyor.

Ziyaretçilerin keyifli iki gün geçirmesi hedeflenen etkinlikte;

  • Unique Arts Bodrum Seramik Atölyesi ise etkinlik süresince saat 13:00 – 16:00 arasında seramik çömlekçi tornası ile ücretsiz deneyimleme etkinliği yapacak.
  • Atölye Piera’dan Funda Sayın 14.00 – 14.30 saatleri arasında ücretsiz kahkaha yogası ile bol neşeli anlar yaşatacak.
  • Nil Yenigün Akbatur Müzik Okulu öğrencileri ile saat 15.00 – 16.30 arasında piyano ve keman dinletisi olacak

Etkinlik kapsamında yine Arka Bahçe Kafe sucuk-ekmek ve sıcak şarapları ile gelen misafirlere eşsiz lezzetler sunacak.

İki gün sürecek etkinlikte; birbirinden güzel tasarımlarıyla seramik sanatçılarının yanı sıra çeşitli aksesuarlar, Anadolu kültürünü yansıtan ürünler, takılar, el işçiliği tasarımlar, antikalar gibi tasarımların yanında sukulent cinsleri ve doğal organik ürünler yer alacak.

Ayrıca sürprizler içerisinde Tasarım Günleri etkinliğine özel Gonca Şenocak tarafından belirlenen üç kişiye yeni yıl sonrasında katılabileceği ücretsiz seramik workshop hediyesi ve yine etkinlik süresince seramik dersleri için aylık atölye kayıtları ve workshop kayıtları yaptıranlara %40 indirim olanağı sağlanacak.

Birbirinden güzel etkinliklerin yer aldığı Dibeklihan Tasarım Günleri, tüm kültür ve sanat dostlarını bekliyor.

***

Önceki

İmamoğlu’ndan Sergi Ziyareti

Sonraki

Kış Temalı Sergi Venüs Sanat’ta

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar