BODRUMART YAZA GÜLE GÜLE SERGİSİ AÇILDI

BODRUMART

YAZA GÜLE GÜLE SERGİSİ AÇILDI

Haber: Erol Ünal

Fotoğraflar: Ahmet Hıdır – Cengiz Çeliker

Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Bodrumart “Karma” Sergisi büyük bir çoşku ile açıldı. Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisinde açılan karma sergiye dernek üyeleri Ahmet Hıdır, Ayşe Çalışkan, Behiye Aksoy, Belgin Özkoç, Burhan Ersan, Cemile Çevik, Cengiz Çeliker, Dilek Nigar Kaynak, Eser Credence Batbay, Esin Çolpan, Fatma Nişancı, Füsun Gönder, Filiz Halilağaoğlu, Gülfidan Hitit Biçer, Günseli Yetkin, Hülya Çavuş Mjoranda, Hüsniye Göçebe, Mehmet Tepe, Melike Betil, Mediha Tamer, Nazan Sıdalı, Nermin Göktepe, Nusret Topuzoğlu, Neriman Alpagut, Nükhet Ocak Balkan, Nurgül Uluöztürk, Özden Ülken, Pınar Kuseyri, Pelin Attila, Şebnem Çayıroğlu, Sema Demokan,Saime Ataman, Ümit Gönenç, Yaşar Yıldız, Yıldız Parmaksız, Yeşim Özyurtçu, Zuhal Önder, Sevinç Özdoğan, Saadet Çakıroğlu katıldı.

2005’de Bodrumda kurulan, Bodrum’un en büyük sanat topluluğu olan ve Başkanlığını Cengiz Çeliker’in yaptığı Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Bodrumart değişik zamanlarda karma sergiler düzenliyor.

Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Bodrumart Sanatçıları karma sergisi 3 Eylül tarihine kadar Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde görülebilir.

BODRUMART

Bodrum Sanat ve Kültür Derneği Bodrumart’in amacı sanatın toplumların ve bireylerin gelişiminde en önemli etkenlerden biri olduğu gerçeğinden hareket ederek yerel olarak Bodrum ve çevresinde, genel olarak ülkemizde ve dünyada kültür ve sanatın gelişimine katkıda bulunmak, bu olguların kavranılması ve algılanmasını sağlamak yoluyla toplumsal gelişime hizmet etmektir.

*****

Read Previous

23 Ağustos 2019 CUMA Günün Sergileri

Read Next

MEHMET KAPÇAK ve KEÇİ BETİMLEMELERİ BODRUM’DA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: