Bodrum Kitap Günleri Yoğun İlgi Gördü

Bodrum Kitap Günleri

Yoğun İlgi Gördü

Haber: Erol Ünal

Fotoğraf: Semra Oksay

Doğayı Okumak” temasıyla Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Bodrum Kitap Günleri” kitapseverlerin yoğun katılımıyla sona erdi.

Bodrum Kitap Günlerine yoğun ilgi gösterildi. Kapanış programına çok sayıda vatandaş katıldı. Günün ilk söyleşisini “Çiçekleri Koparmayınız” başlığıyla Yazar, Gazeteci Zeynep Oral gerçekleştirirdi. Doğa ve kadın kavramlarını birlikte ele alarak dinleyicilerle paylaştı.

Gazeteci, Yazar Timur Soykan ve Barış İnce’nin “İyi Gazetecilik, İyi ki Gazetecilik” söyleşisinde gazetecilik ile ilgili deneyimler paylaşıldı.

Yazar, Seslendirme Sanatçısı ve Sunucu Yekta Kopan ile Bodrum Kitap Günlerinin bu yılki onur konuğu Yazar Latife Tekin’in “Doğayı Okuyabiliyor muyuz, Yazabiliyor muyuz?” adlı söyleşisinde ise çevre haberleri hakkında konuştular.

Bodrum’da ilk kez gerçekleşen ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Bodrum Kitap Günleri, plaket takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından yazarların imza günü ile sona erdi.

Bodrum Kitap Günlerine  Yazar, Şarkıcı ve Oyuncu Füsun Önal da katıldı.

****

Önceki

5 Şubat 2024 Pazartesi Günün Sergisi

Sonraki

“Renklerin Senfonisi” Evrim Sanat’ta 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar