“Temmuz Esintisi” İnteraktif Sergi

“Temmuz Esintisi”

İnteraktif Sergi

[smartslider3 slider=”22″]

İstanbul Sanat Magazin 2020 İnteraktif Sergilerinin üçüncüsü olan “Temmuz Esintisi”ni Sanatseverlerin beğenisine sunuyoruz.

Sanat Yönetmenliğini ve Küratörlüğünü Harika Ören‘in yaptığı  “Temmuz Esintisi” interaktif Sergisine katılan Sanatçılar alfabetik sıra ile şöyledir:

Katılan Sanatçılar :

Abdurrahman Boztaş, Adife Candemir Güngör, Ayla Akyol, Ayşe Delier, Ayşegül Bayraktar, Ayten Akgürbüz, Beyza Bayraktaroğlu, Deniz Tokgöz, Derya Zenginoglu, Ebru Ayan Gönüleri, Eyüp Büyükbostancı, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Funda Camelmas Mepa, Gülçin Alpay, Güleser Aydın Yeşilyurt, Harika Ören, Hülya Sezgin, İbrahim Öztoprak, K.Muzaffer Gençer, Kemal Gönüleri, Kifayet Özkul, Memik Kibarkaya, Neşe Kalınbacak, Neval Önen, Nurcan Türkoğlu, Özlem Özdemir, Pervin Bülbül, Pervin Özen, Seçkin Filiz Çakır, Sena Sengir, Sibel Böke Tenbekçi, Sibel Kurtoğlu, Süreyya Oskay, Şahika Öner, Şahnaz Yılmaz, Şükran Üst, Timur Taştekin, Tülay Aner Güzeldere, Veysel Kubat, Yüksel Kilci ve Zehra Sengir.

*****

Önceki

TRT’ nin Yeni Dizisi “Tövbeler Olsun”

Sonraki

Babacanoğlu’ndan Öykü; Keklik Palazı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar