Şermin Güner Dostluk Sergisi Açıldı

Şermin Güner Dostluk Sergisi Açıldı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Şermin Güner “BAŞKA DÜNYA YOK” isimli Dostluk Sergisi‘nin 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü saat 16.00 da Beşiktaş Fulya Sanat Merkezi‘nde açilişi gerçekleştirildi.

Başta ÇYDD Başkanı Aysel Çelikel ile Karbon Emisyonu Düşürme ve Kontrol Derneği üyelerinin de yer aldığı çok sayıda Sanatseverin ve davetlilerin açılış kokteyline katıldığı Şermin Güner “ BAŞKA DÜNYA YOK” isimli Dostluk Sergisi‘ne  33 sanatçı, yağlıboya, akrilik, heykel, fotoğraf ve seramik eserleri ile katılıyor. Sergide ; Türkan Saylan, İlber Ortaylı ve Muazzez İlmiye Çığ‘ın büstlerinin de yer aldığı 28’i heykel olmak üzere toplam 100 eser sergileniyor.

Sergide eserleri bulunan sanatçıların isimleri şöyledir:

Şermin Güner, Mümtaz Işıngör, Fehmi Bildik, Alessandra Chıllѐ, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşe Nuran Yapıcı, Ayşe Özalp, Ayşe Ümit Sahilyol, Ayşen Kalkavan, Ayten Yetiş Doğu , Banu Birecikligil, Bensen Ünlüoğlu, Canan Arabacı Doğruer, Erika Sellman-Büschıng, Eser Değer, Gülsen Kazaz, Haluk Naci Tuğcu, Haydar Şendur Cankutan, İnayet Türkoğlu, Mürüvvet Eser Sarı, Nazan Havuş, Nazmi Özüçelik, Nejdet Vergili, Nur Ulubil, Nuran Gönül, Oksana Sevil, Öznur Balcı, Ruhşen Yıldız, Sabahat Bayar, Walid Farouk, Yasemin Toydemir Balkan, Zerrin Çiğdemli Aner.

Duygulu anların yaşandığı serginin açılışında Serginin Sponsorlarından Karbon Emisyonu Düşürme ve Kontrol Derneği , Şermin Güner‘e muhteşem bir çiçek buketi sundu. Açılış kokteylinde Tasarımı Bensen Ünlüoğlu‘nca yapılan DataColor Copy tarafından plaket haline getirilen 65.Sanat Yılı Plaketi ; Sergiye katılan tüm Sanatçılar adına Şermin Güner Hoca‘yı “anne” gibi gören ve uzun yıllardır dostluğu bulunan Nazan Havuş tarafından takdim edildi.

BAŞKA DÜNYA YOK” isimli Şermin Güner Dostluk Sergisi , 29 Mayıs akşamına kadar hergün 10:00-18:00 saatleri arasında Fulya Sanat Merkezi’nde gezilebilecek.

*****

DİĞER FOTOGRAFLAR (ALBÜM 1) İÇİN TIKLAYINIZ

*****

DİĞER FOTOGRAFLAR (ALBÜM 2) İÇİN TIKLAYINIZ

*****

*****

Önceki

23 Mayıs Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

TEVFİK GÖKDEMİR RESİM SERGİSİ

One Comment

  • Çok güzel bir sergi olmuş gerçekten adeta bir harika gitmeyi çok istedim ama olmadı ne yazıkki bütün sanat severleri ve insanlığa buradan güzel dileklerle.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar