K.Muzaffer Gençer & “Onda Birçok Renk Var”

K.Muzaffer Gençer &

“Onda Birçok Renk Var”

Haber : Kemal Gönüleri

  • K.Muzaffer Gençer’in “Onda Birçok Renk Var” Resim Sergisi  15 Şubat 2020 Cumartesi günü Saat:17.00’de düzenlenen bir kokteyl ile Sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.
  • Sergi, 28 Şubat akşamına kadar The Green Park Hotel Bostancı’da Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

 

The Green Park Hotel Bostancı , K.Muzaffer Gençer‘in “Onda Birçok Renk Var” Resim Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor.

Serginin açılış kokteyli , 15 Şubat 2020 Cumartesi günü  17.00-19.00 saatleri arasında The Green Park Hotel Bostancı‘da yapılacak.

Ressam K.Muzaffer Gençer sergisi “Onda Birçok Renk Varı ; “Aşkın rengi kırmızı, Sevginin ki tozpembe, Kalbimde ki çiçekler , Kıpkırmızı pespembe, Beynimdekilerse, Her renkte” diye kendisine ait bir şiiri ile tanıtıyor.

Ressam K.Muzaffer Gençer‘in “Onda Birçok Renk Var Resim Sergisi 28 Şubat‘a kadar The Green Park Hotel Bostancı‘da Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

The Green Park Hotel Bostancı  

Adres : Ali Nihat Tarlan Caddesi Ertaş Sokak No:16 İçerenköy/Ataşehir

K.MUZAFFER GENÇER Kimdir?

İstanbul Nişantaşı’nda doğdu. M.Ü. İşletme Fakültesini bitirdi. (2002-2006) YTÜ [İKGM] ve (2007-2011) İTÜ [İTÜSEM] Resim Atölyelerinde eğitim programlarına katılmştır. Banka emekli müdürlerindendir.

Paris, La Capitale Galerie’de (2 yapıtı mevcuttur) 3 kişisel,3’lü grup ve karma, Paris Galerie Celal’de 1 ve Paris Anadolu Kültür Merkezi’nde(2 yapıtı mevcuttur) 3 karma sergisi olmuştur.Paris Art Shopping’ in Paris Carrousel du Louvre (4 kez) ile Côté d’Azur Cannes sergisine, Yunanistan’da 7 ,Amsterdam,Plovdiv’de 1, Berlin‘de 2 karma ve yurtiçi, yurtdışında toplam 200’den fazla sergiye katılmıştır. Tüyap-Artist 19-20-21 ve 24’de yeralmıştır Paris Anadolu Kültür Merkezi,SAKÜDER ve Ressamlar Derneği üyesidir. (6 yıl Ressamlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır).İBB“Senin İstanbul’un” resim yarışması üçüncüsüdür.

İki şiir kitabı yayımlanmıştır.

*****

Read Previous

14 Şubat 2020 C U M A GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

4 Türk Tasarımcı New York’a Damga Vurdu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: