HGC Art Gallery’de “Grup Sergisi” açıldı

HGC Art Gallery’de

“Grup Sergisi” açıldı

Haber: Erol Ünal

Seçil Çiftçi, İrem Diker, Murat Tefek, Deniz Barlas, Ekin Ünlü, Nebahat Karyağdı ve Derya Öngün Köse’nin katıldığı “Grup Sergisi” HGC Art Galeri‘de açıldı. Serginin açılışı HGC Art Gallery’nin yer aldığı galerinin yanındaki açık alanda yapıldı. 29 Ağustos’a kadar devam edecek sergi açılışında sanatseverler galeriye sosyal mesafeli olarak 6 kişilik gruplar halinde alındı.

Pazartesi hariç 14:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek Grup Sergisi’nde Seçil Çiftçi’nin kıl testere tekniği ile figüratif gümüş takı tasarımları, İrem Diker’in seramik ve resim çalışmaları, Murat Tefek’in özgün anlayışına göre işlediği İstanbul konulu resimleri resimleri, Deniz Barlas’ın resim çalışmaları, Ekin Ünlü’nün kil, yün, kağıt hamuru gibi farklı malzemelerden yararlanarak minyatür masal dünyaları tasarlayarak yaptığı eserleri, Nebahat Karyağdı’nın resimleri, Derya Öngün Köse’nin farkındalık yaratmayı amaçlayan geçtikçe artan bireysel ve toplumsal şiddetin insan üzerinde yarattığı etkilerinin yer aldığı eserler yer alıyor.

*****

Önceki

Kaleiçinde “Operada Hayalet değil Eglence Var”

Sonraki

Adana’da Reverans Sanat Merkezi açıldı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar