“Bitmeyen Şeyler” Sergisi KORART Sanat Galerisi’nde

“Bitmeyen Şeyler” Sergisi

KORART Sanat Galerisi’nde

Haber : Vahit Şahin

  • Dilek Özalp ve Mehmet Emre’nin “Bitmeyen Şeyler” Sergisi KORART Sanat Galerisi’nde 20 Ekim’e kadar sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Adana’nın kültür-sanat dünyasına önemli bir katkı sunan KORART Sanat Galerisi, yerli ve yabancı ressamların, sanatçıların adresi olmaya başladı.

4 yıl önce açılışı gerçekleşen ve bu süre zarfında bir çok resim sergisiyle dikkat çeken KORART Sanat Galerisi, yeni sezona ‘merhaba’ dedi.

Dilek Özalp ve Mehmet Emre’nin “Bitmeyen Şeyler” başlıklı eserleriyle yeni sezonu açan KORART Sanat Galerisi Koordinatörü Rahime Korkut, 7’den 70’e tüm sanatçılara kapılarını açan galerinin Adana’nın merkezi yerinde kültür-sanat dünyasına kalıcı hizmetler sunmaya çalıştığını dile getirdi.

Geçtiğimiz yıl gerek yurt içi gereke yurtdışından önemli sanatçıları Adana’da ağırlamanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Rahime Korkut, yılın hemen her günü galeride en az bir serginin izlenime açık olduğunu söyledi.

Sezon açılışıyla başlayan “Bitmeyen Şeyler” sergisinin 20 Ekim’e kadar sanatseverlerin beğenisine sunulmaya devam edeceğini belirten Korkut, KORART Sanat Galerisi tüm Adanalı Sanatseverleri beklediklerini dile getirdi.

KORART Sanat Galerisi

Adres : Çınarlı Mahallesi, Tayfun Apartmanı, No: 58/1 Seyhan/Adana

*****

Read Previous

Ressam Mustafa Çapar’ın Sergisi ilgi görüyor

Read Next

‘‘Dostlarımız 2’’ Sergisi Venüs Sanat Galerisi’nde

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: