Trispera Danışmanlık, Beze Group İle Anlaştı

Trispera Danışmanlık, Beze Group İle Anlaştı

Haber : Kemal Gönüleri

Kısa süre önce kurumsal dijital yapılanmasını da tamamlayan 34 yıllık BEZE Group hem TRISPERA hem de portföyünde yer alan firmalara stratejik sürdürülebilir iletişim ve medya iletişim yönetimi basın danışmanlığı yanında proje ve etkinlik yönetimi konularında da destek verecek. Çözüm ortaklığı yapısındaki bu işbirliği Türkiye’yi, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu, Körfez ve Balkan ülkelerini kapsayacak.

Yıllarca AstraZeneca, Sanofi ve Rhythm Pharmaceuticals gibi global ilaç firmalarında farklı rollerde yöneticilik görevi yapan Dr.Kıvanç Öztüzün tarafından kurulan TRISPERA Danışmanlık‘ın öncelikli hedefi “nadir hastalıklar” alanında bilinçlendirmek ve farkındalık sağlamaktır.

Dr.Kıvanç Öztüzün – Bengü Bilik

Ayrıca TRISPERA ve BEZE başta ilaç şirketleri olmak üzere tıbbi ürün marka danışmanlığı, ürün ve hastalık eğitimleri, pazar araştırmaları, klinik araştırma projesi desteği olmak üzere 360° katmadeğer sağlayıcı hizmetleri hem yüzyüze hem de çevrimiçi olarak gerçekleştirecektir.

Duayen stratejist iletişimci Bengü Bilik ve deneyimli medikal yönetici Dr.Kıvanç Öztüzün “Bizler deneyimli ekiplerimizle sağlık ve ilaç sektörüne, doğru ve net fayda sağlayacağız. Amacımız; sürdürülebilir, ölçülebilir ve raporlanabilir, insan odaklı çalışmalarla başta ilaç şirketleri ve OTC ürün pazarı olmak üzere 2021’de ilgili kurumlarla yol arkadaşlığı yapmak ve onlara ihtiyaç duydukları çözümleri sunarken aynı zamanda toplumsal fayda sağlamaktır” diyor.

Dr. Kıvanç Öztüzün

Dr. Kıvanç Öztüzün Kimdir?

Dr. Kıvanç Öztüzün, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olduktan sonra Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev almıştır.2014 yılından itibarençalışma hayatına ilaç sektöründe devam eden Dr. Öztüzün, AstraZeneca, Sanofi Genzyme, Rhythm Pharmaceuticalsgibi global ilaç şirketlerinde medikal yöneticilik rolleri üstlenmiştir.

Yöneticilik deneyimlerini Bilgi Üniversitesi’nde aldığı MBA yüksek lisans derecesiyle pekiştiren Dr. Öztüzün, Türkiye’de 5 milyon insanı etkileyen nadir hastalıklara dikkat çekmeyi hedefleyerek kurduğu Trispera Danışmanlık Limited Şirketi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

*****

Read Previous

Hat Sanatçısı Etem Çalışkan 93 Yaşında

Read Next

Ara Güler Fotografları Sergisi Merkür’de

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: