Serdar Özen Büyükada’da mekan açıyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ünlü İsimlerin Organizatörü Serdar Özen Büyükada’da bir Açık Hava Organizasyon Mekanını işletecek.
  • Özen’nin planlanan ilk organizasyonu da geçtiğimiz aylarda nişanlanan ünlü fenomen Yasemin Sakallıoğlu olacak.

BÜYÜKADA’DA AÇIK HAVA ORGANİZASYON ALANI İŞLETMESİNİ ALDI!

Ünlülerin organizatörü Serdar Özen, kendi adını verdiği markası ile düzenlediği düğünlerle pandemi döneminde de sektöre imzasını atmaya devam ediyor!

Salgından önce de açık hava düğünlerinin revaçta olduğunu söyleyen Özen, covid19 ile bu durumun daha da tercih edilir olduğunu, İstanbul’da böyle mekanların zor bulunduğunu belirten ünlü organizatör, bu açığı kapatmak için bu dönemi değerlendirerek Büyükada’da 70 dönümlük bir açık hava organizasyon alanının işletmesini aldığını açıkladı.

Yeni mekanında ilerleyen günlerde yine bir çok ünlü ismin de düğün ve nişan organizasyonunu yapacağını belirten Özen’nin planlanan ilk organizasyonu da geçtiğimiz aylarda nişanlanan ünlü fenomen Yasemin Sakallıoğlu olacak.

Demet Akalın,Işın Karaca, Seren Serengil, Özge Özder , Fahriye Evcen, Aslı Hünel , Selin Ciğerci, Buse Varol, Yasemin Sakallıoğlu ve Alişan gibi ünlü isimlerin düğün, nişan ve doğum günü organizasyonlarını düzenleyen Serdar Özen, dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs ile birlikte de “yeni normal” düzenin organizasyon detaylarını ve önerilerini verdi.

Düğün sektörünün inceliklerini ve geleceğini birbirinden ünlü isimlerin en özel günlerine imza atan Özen’den pandemi sürecinde, özel organizasyonların bu sürece nasıl adapte edileceğinin tüyolarını aldık.

Serdar Özen; “Genelgeler doğrultusunda kağıt üzerinde sizlerin de bildiği önemleri aldık ancak asıl sınavımız 01 Temmuz itibari ile başladı. Konseptler tamamen doğaya bakarak tasarlanıyor. Sosyal mesafeye dikkat edilerek, daha sade eğlencenin dışında sadece şık bir anı kalacak düğünler planlamaya çalışıyoruz.” dedi.

*****

Önceki

Babacanoğlu’ndan Bir Öykü; Zong.. Zong.. Zonguldak

Sonraki

DYOloglar’da Türkiye’nin Antik Dünyası Konuşuldu

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar