Radyo Alaturka ‘Yılın En İyi Tematik Radyosu’ Seçildi

Radyo Alaturka ‘Yılın En

İyi Tematik Radyosu’ Seçildi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Türk Müziğinin Seçkin Radyosu Radyo Alaturka’ya Özel Ödül
  • Radyo Alaturka, İstanbul ve çevre illerine 91.0 MHz. frekansından mobil cihaz uygulamaları ve www.radyoalaturka.com.tr interaktif web sitesinden dinleyebilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen 2’inci Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri sahiplerini buldu. ‘Yılın En İyi Tematik Radyosu’ özel ödülü Türk müziğinin seçkin radyosu Radyo Alaturka’ya verildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri oylamaların ardından sahiplerini buldu. Ödüllerin teslimi özel bir törenle Bağcılar Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Türk müziğinin seçkin radyosu Radyo Alaturka başarılı yayınlarıyla “Yılın En İyi Tematik Radyosu” özel ödülünü göğüsledi.

Yayın Yönetmenliğini ünlü yayıncı Beyza Koç’un gerçekleştirdiği Radyo Alaturka’nın adına ödülü “Kerem Gibi” programının sunucusu Kerem Albayrak aldı. Müzik ve radyo camiasının yüksek katılım gösterdiği bu anlamlı gecede pek çok ünlü sanatçı sahne aldı.

Radyo Alaturka Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekci “Türk müziğinin ezgilerine sahip çıkan, geçmişin sesi olan Radyo Alaturka’nın bu anlamlı gecede özel ödüle layık görülmesi bizleri çok gururlandırdı. Mirasımızı en özenli şekilde geleceğe taşımaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Radyo Alaturka, İstanbul ve çevre illerine 91.0 MHz. frekansından mobil cihaz uygulamaları ve www.radyoalaturka.com.tr interaktif web sitesinden yayın yapmaktadır.

Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu : Radyo Alaturka Hakkında:

16 Nisan 2004 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Alaturka, merkezi İstanbul’da olan ve Türk Sanat Müziği tarzıyla faaliyet gösteren rakipsiz radyo kanalıdır. Türk Müziğinin en seçkin radyosu olması münasebetiyle geniş kitlelerce dinlenen Radyo Alaturka’da özel programlar dinleyicilerle buluşuyor. Yüksek teknolojiye sahip stüdyo ve verici ekipmanlarıyla CD kalitesinde yayın yapan Radyo Alaturka, son sistem canlı yayın cihazlarıyla dünyanın her yerinden yayınlar yapmaktadır. Birbirinden özel programlar, eğitici ve öğretici bilgilerle Türk Sanat Müziği severlerin değişilmez radyosu haline gelen Alaturka, gerçekleştirdiği projelerle de dernekler, belediyeler ve kuruluşlar tarafından birçok kez ödüle layık görüldü. Radyo Alaturka, İstanbul ve çevre illerine 91.0 MHz. frekansından mobil cihaz uygulamaları ve www.radyoalaturka.com.tr interaktif web sitesinden dinlenebiliyor.

*****

Read Previous

Ankara Kitap Fuarında Fransa rüzgarı!

Read Next

1 MART 2020 PAZAR “Ben Kara Fatma”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: