İstanbul Flaş Gazetesi 2018 Onur Ödülleri töreni

İstanbul Flaş Gazetesi

2018 Onur Ödülleri töreni

Haber: Mehmet Ünlü

Fotoğraflar: Şükrü Disanlı

İSTANBUL-İstanbul Flaş Gazetesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 2018 Onur Ödülleri törenle sahiplerine verildi.

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen, Gazetemiz yayın danışmanı Emine Tuğba Karaduman‘ın sunuculuğunu yaptığı törende bir konuşma yapan İstanbul Flaş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Kaba“Ülkemizin değerlerini birçok alanda fark ediyoruz, ülkemize ve insanlığa verdikleri katkıların farkındayız’ diyebilmek ve toplumsal farkındalık yaratma amaçlı 11 yıl önce başlattığımız etkinliğimizde 150’nin üzerinde değerimize onur plaketi vermek bizler için en büyük mutluluk olmuştur.” dedi.

Sihirli Pabuçlar Bale Okulunun bir öğrencisinin bale gösterisinden sonra ressam, bestekar, şair Perihan Koca kendisine ait iki şiiri okudu.

Koca‘nın ardından Şef Melis Çallıoğlu yönetimindeki Çallı Kızı Meşk Grubu, fasıl şarkılarından oluşan güzel bir repertuar sundu.

Vedat Çetinkaya‘nın da sahne aldığı program izlyeicilerin büyük beğenisini aldı.

Fasıldan sonra, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek da katıldığı, bu yıl 11’ncisi düzenlenen Onur Ödülleri sahiplerine verildi.

Kimler Ödül aldı :

Kıbrıs Gazisi Hava Pilot Emekli Kurmay Albay Aydın Alagaş, Sinema ve Tiyatro Sanatçısı Parla Şenol, sinema sanatçısı ve Film San Vakfı başkanı Engin Çağlar, Sihirli Pabuçlar Bale Okulunun Kurucusu Bale Öğretmeni Günnur Bayburt, Üsküdar Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. Ulaş Erzincan, Tiyatro, Sinema Sanatçısı- yazar ve çevirmen Füsun Erbulak, Tiyatro, Sinema Sanatçısı Hikmet Körmükçü, Maltepe Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Öğretim Üyesi ve Bölüm Başkanı Doç.Dr. Orhan Çekiç, Yazar Tiyatro eleştirmeni Seçkin Selvi, Bestekar söz yazarı sanatçı koro şefi Vedat Çetinkaya, Avrupa birinciliği yanı sıra birçok alanda dereceye giren Milli Sporcu Sudenaz Kaya ve Fantastik eserlerin ressamı Can Emed.

Bu arada, Üsküdar Belediye Meclisi 1. Başkan vekili Esat Kalay ile CHP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Adayı Avukat Onur Cingil’e de birer şükran plaketi verildi.

İstanbul Sahne Perde Film ve Eğlence Yerleri Esnaf Odası ile Üsküdar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Terlan Kaya da etkinliğe katılanlar arasındaydı.

Tören Çallı Kızı Meşk Grubu’nun sunduğu solo şarkılardan oluşan konserden sonra sona erdi.

*****

0 Reviews

Write a Review

Read Previous

22 Aralık 2018 Cumartesi Günün Sergileri

Read Next

Nar-Tugan Kutlaması Bodrum Gündoğan’da

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: