FMNI Şirketler Grubu BEZE Group İle Çalışacak

FMNI Şirketler Grubu

BEZE Group ile çalışacak

Haber : Kemal Gönüleri

  • HİP HOP Kültürünün Gönüllü Elçisi, aynı zamanda Flow Radyonun da Sahibi olan İş İnsanı Emced Hammaş, “FMNI Şirketler Grubu”nu kurdu; İş Geliştirme, İletişim Yönetimi ve KSS Proje Yönetimi için BEZE Group ile anlaştı.

FMNI (Future Memories Network International) Şirketler Grubu iş geliştirme, iletişim yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin yönetimi konularında BEZE Group ile çalışacak.

Emced Hammaş
Emced Hammaş

Hip Hop kültürünün gönüllü elçisi, iş insanı Emced Hammaş tarafından kısa süre önce kurulan FMNI (Future Memories Network International ) Şirketler Grubu’nun mottosu “SAĞLIK VARLIKTIR “ olarak belirlendi.

Kurucu ve Başkan Emced Hammaş, “FMNI olarak yeni dönemde İstanbul’u, insan hayatının ve insan sağlığının sürdürülebilir şekilde korunabilmesini sağlayan en son nanoteknolojik ürünlerin üssü yapmayı hedefliyoruz” dedi. İnsanların artık en önemli varlığının “sağlıklı olarak hayata devam edebilmek” olduğunu ifade eden Emced Hammaş; kısa süre sonra toplum ve kurum yöneticilerine bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantıları yapmaya başlayacaklarını belirtti.

Osman Enfiyecizade (Beze Group ), Emced Hammaş (FMNI), Bengü Bilik (Beze Group), Burak Sülünbar (FMNI)

BEZE Group adına Bengü Bilik ise “ABD’de de çok yeni olan bu nanoteknolojik ürünlerin vazgeçilmezliğini anlatmak, pazarlama iletişimini yönetmek ve karar vericilere yönelik tanıtım etkinliklerini doğru şekilde organize etmenin heyecanı içindeyiz. Yeni döneme bu heyecanla ve “ SAĞLIK VARLIKTIR” inancıyla başlıyoruz” dedi.

Emced Hammaş
Emced Hammaş

Emced Hammaş Kimdir?

İlk ve orta öğrenimini İsviçre’de; üniversite öğrenimini ABD’de tamamladıktan sonra çalışma hayatına ABD’de devam eden Emced Hammaş, bir süre sonra Chicago’da 2020 Multimedia İnc.kurdu ve hep “ilk”leri hayata geçirdi. Bu dönemde HİP HOP müziğine ve kültürüne de gönül veren Emced Hammaş kısa süre önce Türkiye’ye döndü. Bu konuda da insanların yaratıcılıklarının çok önemli olduğuna işaret eden Hammaş, insanlar arasında sosyal iletişimin ve iş birliğinin HİP HOP müziği ve kültürüyle doğal olarak da geliştirilebileceğini belirtiyor.

Emced Hammaş
Emced Hammaş

Yoğun iş hayatına rağmen ekibiyle yönettiği FLOW RADYO’da program da yapan Emced Hammaş, müziğin de spor gibi zihinsel ve bedensel sağlığı desteklediğine inanıyor ve HİP HOP kültürünün en saygın ve aranan içerik dağıtıcısı olmak istiyor. HİP HOP kültürünün ve müziğinin yeni dönemde ön sıralarda olacağına inanıyor.

*****

Önceki

8 Ağustos 2020 Cumartesi Günün Sergileri

Sonraki

Belgeselciler Ekran Başına

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar