Ece Mumay’a İki Ödül Birden

Ece Mumay’a

İki Ödül Birden

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ece Mumay, @türkiye.vizyon.ödülleri tarafından “En İyi Çıkış Yapan Kadın Pop Sanatçısı” ödülüne layık görülürken , “Galaksi” isimli Şarkısı, Mood Dergisi tarafından “Yılın Şarkısı” seçildi.

Son yıllarda elde ettiği başarılarını yakından takip ettiğimiz Genç Sanatçı Ece Mumay iki ödül birden kazandı.

İlk ödül @türkiye.vizyon.ödülleri‘nden. “En İyi Çıkış Yapan Kadın Pop Sanatçısı” ödülüne layık görülen son yılların başarılı Sanatçısı Ece Mumay’a İkinci ödül, beğenileri izle 2020 yazının Hitler arasında yer alan, 100 milyon izlenmeye doğru giden “Galaksi” isimli Şarkısına geldi. Söz ve bestesi Ece Mumay‘a ait şarkı Mood Dergisi tarafından “Yılın Şarkısı” seçildi.

Ödül töreninde, bir Şarkısını seslendiren genç Sanatçı Ece Mumay  “ Tüm izleyenlerine, destekçilerime, ekip arkadaşlarıma. yürekten teşekkürler… Benim yaşımda kendi emeğiyle bir yere gelmiş tüm arkadaşlarım adına bu ödülü alıyorum!” dedi

İstanbul Sanat Magazin Yazarı Necati Mumay‘ın torunu olan başarılı Sanatçımız Ece Mumay‘ı İstanbul Sanat Magazin Ailesi olarak başarıların devamı dileği ile kutluyoruz.

*****

Önceki

10 Eylül 2020 Perşembe Günün Sergileri

Sonraki

11 Eylül 2020 Cuma Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar