CAS’ın Kurucularına Anlamlı Ödül

CAS’ın Kurucularına

Anlamlı Ödül

Haber : Kemal Gönüleri

  • Yeni Tiyatro Dergisi tarafından “Mekân – Etkinlik Ödülleri” dalında ki ödül,  CAS’ın Kurucuları Arzu Gamze Kılınç ve Muhammet Uzuner’e verildi.

Yeni Tiyatro Dergisi tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl 8.si yapılan Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödüllerinde “Mekân – Etkinlik Ödülleri” dalında Cihangir Atölye Sahnesi (CAS)’ın kurucuları oyuncu, yönetmen Arzu Gamze Kılınç ve oyuncu, yönetmen Muhammet Uzuner‘e verildi.

Pandemi sürecinde kapanan ve en çok zarar gören sanat kurumlarının başında gelen tiyatrolar, 2019-2020 tiyatro sezonunda gösterdikleri performansları ödül komiteleri tarafından izlenip değerlendirilen ve ödüllendirilen sanatçılar ve tiyatro topluluklarına bir moral olsa da, 2020 -2021 tiyatro sezon için kaygıları devam ediyor.

Arzu Gamze Kılınç ve Muhammet Uzuner

Arzu Gamze Kılınç ve Muhammet Uzuner tarafından 2017 yılında kurulan hem akademik modelle usta – çırak modelini harmanlayarak eğitim veren hem de oyunları sahnelenen Cihangir Atölye Sahnesi (CAS), oyun oynama güdüsünü ve geliştirilebilir bir beceri olarak oyunculuğu merkeze alan bir tiyatro, eğitim ve yaşam alanıdır.

Cihangir Atölye Sahnesi (CAS)

Adres: Kuloğlu Mahallesi, Ağa Hamamı Sokak No: 18 Cihangir-Beyoğlu/İstanbul

Telefon: +90 532 234 27 81

https://www.cihangiratolyesahnesi.com/

*****

Önceki

Adana Altın Koza’da İlk Ödüller Belli Oldu

Sonraki

10 Eylül 2020 Perşembe Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar