“Beyond Words” Londra’da açılıyor

“Beyond Words / Kelimelerin Ötesinde”

Londra’da açılıyor

Haber : Erol Ünal

Londra’da Camden Image Gallery’de gerçekleştirilecek olan “Beyond Words / Kelimelerin Ötesinde” adlı karma sergide Güngör Taner onur sanatçısı olarak katılırken Türk Ressamlarından Nerkiz Akçura ile birlikte Zeki Dervişoğlu, Emre Tamer, Kaan Baltacı, Nevruz Akdağ, Onur Aydın Ayyıldız ‘da eserleri ile 4-8 Kasım 2019 tarihlerinde orada yer alacak.

Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen çok sayıda sanatçının katılımı ile oluşan karma resim ve heykel sergisi “Beyond Words” 4 Kasım 2019 tarihinde Londra’da özel bir davetle kapılarını sanatseverlere açıyor.

5 – 8 Kasım 2019 tarihleri arasında açık olacak olan Beyond Words, Londra’nın sanat alanında en popüler semtlerinden biri olan Camden’ın uğrak yeri Camden Image Gallery’de gerçekleştiriliyor.

Sergide ünlü Türk ressam Güngör Taner onur sanatçısı olarak yer alırken, toplamda 12 uluslararası resim, heykel ve fotoğraf sanatçısının eserleri sergilenecek. Türkiye’den 8 ünlü sanatçının yan sıra İngiltere, İtalya, Çin ve Almanya’dan da katılan sanatçıların eserleri yer alıyor.

Karma sergiye katılan sanatçıların alfabetik sıraya göre isimleri şöyle: Ben Wilson, Zeki Dervişoğlu, Bryce Willem, Carla Dentamaro, Cassia Liu, Emre Tamer, Kaan Baltacı, Lolita Asil, Nerkiz Akçura, Nevruz Akdağ, Onur Aydın Ayyıldız, ve onur sanatçısı; Güngör Taner

4 Kasım Pazartesi günü saat 18:00’da gerçekleşecek bu serginin açılışına, TC Londra Büyükelçisi Ümit Yalçın, TC Londra Başkonsolosu Çınar Ergin, TC devlet sanatçısı ünlü piyanist Gülsin Onay, yazar Selin Söğütlügil’in yanı sıra birçok ünlü iş insanı, sanatsever ve koleksiyonerin katılması bekleniyor.

Beyond Words karma sergisi 4 Kasım açılışından sonra 8 Kasım tarihine kadar Camden Image Gallery‘de Sanatseverler tarafından 11:00 – 18:00 arası ziyaret edilebilecek.

Camden Image Gallery

Adres : 174 Royal College St, London NW1 0SP

*****

Read Previous

4 Kasım 2019 Pazartesi Günün Sergileri

Read Next

“TERMİNATÖR” Her devrin ‘Terminatör’ü…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: