Barış Manço, Vefatının 22. Yılında Anılıyor

Barış Manço, Vefatının 22. Yılında Anılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Barış Manço, vefatının 22. yılında anılıyor. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle çevrimiçi düzenlenen anma etkinliklerinin, koronavirüs (Kovid-19) salgınının gölgesinde yapılıyor.

BARIŞ MANÇO, 1 ŞUBAT’TA SANAL KONSERLE ANILACAK

7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan Barış Manço, Kadıköy Belediyesi’nin Manço ailesiyle birlikte ve Halkbank’ın desteğiyle müze haline getirdiği Moda’daki evinde düzenlenen bir konserle anılıyor. “İzmanço” ve “İlelebet Barış Manço” derneklerinden solistler ile piyanoda Barış Manço’ya eşlik etmiş Eser Taşkıran’ın yer aldığı, Barış Manço’nun kendi evinde düzenlenen konser, 1 Şubat saat 17.00’de Kadıköy Belediyesi’nin YouTube, Facebook ve Twitter hesaplarından yayınlanacak.

BARIŞ MANÇO VAPURU SEFERİNİ YOLCUSUZ YAPACAK

Barış Manço vapuru, her şubatın ilk pazarı olduğu gibi gelenekselleşmiş yolculuğunu bu yıl yolcusuz olarak yapacak. Vapur , Barış Manço‘yu selamlama görevini yerine getirecek.

SANAL TURU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

“81300 MODA” ADRESİ SANAL TURA AÇILDI…

Barış Manço’nun ölüm yıldönümlerinde her yıl ziyaretçi akınına uğrayan evi, bu yıl pandemi nedeniyle kapalı. Ancak sanatçının sevenlerinin evi gezebilmesi için www.barismanco.kadikoy.bel.tr adresi üzerinden sanal tur hazırlandı. Moda’nın en bilindik 81300 posta kodlu adresi, online olarak gezilebilecek.

*****

Read Previous

TRT 2’den Şubat Ayında Her Akşam Farklı Film

Read Next

Boğaç Yüzgül’ün Şiiri Ödül Aldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: